הדרך שלך לשוק ההון - קורס ברוקרים מקצועי

אם אתם אוהבים כסף, מתעניינים בכסף, ורוצים לעשות מהכסף שלכם (או של הלקוחות שלכם) עוד יותר כסף, קורס ברוקרים הוא בדיוק מה שאתם מחפשים.

קורס מקצועי שיכשיר אתכם לעיסוק ופעילות בשוק ההון. שוק ההון הוא המקום שבו הכל קורה, המקום שבו עוברים מידי יום המוני כספים, ורק מי שמבין בו יתנהל בהצלחה. ניירות ערך מרתקותים אתכם? מניות "עושות לכם את זה"? קרנות נאמנות ומטבע חוץ לא מפחידים אתכם? בואו ללמוד קורס ברוקרים מקצועי. הנה כמה דברים שכדאי לדעת לפני שנרשמים.

מה לומדים בקורס ברוקרים?
קורס ברוקרים מקצועי נועד למעשה כדי להכשיר אתכם לפעילות בשוק ההון. במסגרת הלימודים תיחשפו לתכנים הנוגעים לשוק ההון כמו למשל: ניהול סיכונים, ניירות ערך, קרנות נאמנות, מטבע חוץ ומושגים נוספים. כמו כן תלמדו כיצד לבצע בצורה הטובה ביותר מסחר בשוק בשוק ההון ולנהל את תיקי ההשקעות של הלקוחות שלכם. הקורס מתאים גם לאנשים עם רקע בתחום אך גם למי שאין לו ניסיון או ידע קודם והוא מעוניין להיכנס לעולם המסחר בשוק ההון. קורס מומלץ ומקיף ילמד אתכם את כל מה שצריך לדעת.

מה עושים בוגרי קורס ברוקרים?
בפני בוגרי הקורס שעמדו בכל הדרישות וקיבלו תעודה עומדות מספר אפשרויות תעסוקה: ראשית כל, תוכלו לעבוד כסוחרים בבורסה עבור לקוחות שלכם. תוכלו לנהל את תיקי ההשקעות של הלקוחות שלכם כאשר אם תצליחו הרווחים יכולים להיות גבוהים במיוחד. חוץ מיועצי השקעות עצמאיים, תוכלו לעבוד בתוך חברות שעוסקות במסחר בשוק ההון בתור שכירים. זו אופציה מצוינת לברוקרים מתחילים שרוצים לצבור ידע וניסיון. במקרה זה תקבלו משכורות בסיס ובונוסים מעסקאות. השכר החודשי יכול להיות גבוה במיוחד!

תנאי קבלה לקורס, כמה זמן הוא נמשך ועוד כמה דברים מעניינים
תנאי הקבלה לקורס ברוקרים משתנים ממקום למקום. יהיו מכללות בהן הקורסים מיועדים לבוגרי תואר ראשון בתחום הפיננסי כך שזו תהיה למעשה דרישת חובה, ויהיו מקומות שיהיו קורסים שמתאימים גם לחסרי ידע קודם. רמת אנגלית טובה תהיה גם היא תנאי במקומות מסוימים שכן במהלך העבודה תצטרכו להפגין שליטה בשפה. משך הקורס גם הוא משתנה ממקום למקום אך לרוב הוא ייערך מספר חודשים כאשר כמות המפגשים תנוע סביב 15 מפגשים בממוצע. כיום ניתן ללמוד את הקורס במספר מכללות ברחבי הארץ בניהן מכללות JTI, פסגות, מגמות, ומקומות נוספים.