מסלולי הכשרה שיכולים להביא אתכם לעבוד בבנק

אם פעם החלום של האמא הישראלית היה שהילדים שלה יהיו רופאים, היום היא חולמת שהם יעבדו בבנק. זה כבר כמה עשורים שהבנקים נמצאים גבוה ברשימת מקומות העבודה המבוקשים ביותר.

התנאים בבנק מצוינים וכוללים הטבות, שכר מתגמל ותנאים סוציאלים טובים במיוחד. בנוסף לכך, הבנקים נחשבים למקום עבודה יציב שאפשר לסמוך עליו ולעבוד בו במשך שנים. יש המון אפשרויות לקידום וכמובן שגם רוב העבודות נחשבות למעניינות ומאתגרות במיוחד. מסיבות אלו הבנקים הם בהחלט מקום עבודה ששווה להיכנס אליו. אז איך עושים את זה? הולכים ללמוד את אחד מהמסלולים הבאים

תואר ראשון בכלכלה
לימודי תואר ראשון בכלכלה הם דרך מצוינת כדי להיכנס לעבודה בבנק. מדובר בתואר מאתגר אך מעניין שבסופו תוכלו לעסוק במגוון רחב של משרות בבנקים ומחוץ להם. תוכלו להשתלב לעבודה ככלכלנים, יועצים, אנליסטים, וכן משרות התחלתיות שלא דורשות ניסיון כמו טלרים ופקידים. היתרון הגדול של עבודה בבנק הוא שאפשר לצבור ניסיון ולהתקדם ובמקרים רבים אפשר להתקבל לעבודה מיד עם סיום התואר בכלכלה וללא כל ניסיון קודם, מה שקשה להגיד על מקומות עבודה אחרים.

קורסים בייעוץ השקעות
יש מסלולי לימוד של קורסים מקצועיים שיפתחו לכם דלתות לעבודה בבנק. היתרון של לימודי קורס מקצועי הוא שמשך הלימודים קצר בהרבה וגם הדרישות ותנאי הקבלה נמוכים יותר. בוגרי קורס ייעוץ השקעות יכולים לנסות להתקבל לעבודה בבנק במגוון משרות הקשורות לתחומי ההשקעות או לתחומים אחרים. גם במקרה הזה תוכלו להתחיל ממשרות זוטרות יותר ועם הזמן והניסיון שתצברו תוכלו להתקדם אל תפקידים בכירים ומתגמלים יותר.

לימודי ראיית חשבון
תואר בראיית חשבון נחשב לאחד התארים המאתגרים והמורכבים שיש. הדרישות במהלך הלימודים הן גבוהות במיוחד והסטודנטים מתמודדים עם אתגרים רבים. היתרון במסלול הלימודים הקשה הזה הוא שבסופו צפויה לכם הזדמנות לעסוק בשלל משרות מעניינות ומתגמלות ביותר, כולל משרות בבנקים. תוכלו להשתלב לעבודה כרואי חשבון, יועצים, מנהלי כספים, ועוד. חשוב לציין שאמנם מסלולי הלימוד שציינו יקדמו אתכם אל עבר עבודה בבנק, אך הם בהחלט לא היחידים. בבנקים ישנו מגוון רחב של משרות שמתאימות לבעלי תארים או הכשרות מקצועיות בתחומים שונים ומגוונים.