מקצועות שלא חשבתם שאפשר לעשות בהם תואר

חשבנו שאנחנו יודעים הכל לימודים (בכל זאת, כותבים באתר שמיועד ללימודים), אבל אז איתגרו אותנו בחיפוש אחרי תארים שלא חשבנו שקיימים

בנקודה זו הבנו שאנחנו לא יודעים כלום ושרק חשבנו שאנחנו יודעים. אז נכון שיש תארים בהנדסה, בחינוך, במחשבים, או במשפטים שכולנו מכירים, אבל יש גם הרבה שבחיים לא שמענו עליהם. ולמה כל-כך חשוב לנו לספר לכם עליהם? כי לכו תדעו, אולי זה בכלל התואר שתמיד חיפשתם ולא ידעתם שקיים? אז הנה מידע שאולי יעזור לכם ומקסימום אם לא, אז תשתעשו קצת כמונו.

לימודי קנאביס לתואר ראשון
אנחנו לא נכנסים להרגלי העישון שלכם (אם יש כאלו בכלל), אבל אנחנו חייבים לספר לכם על לימודי תואר בטיפוח קנאביס. אנחנו לא יודעים לגבי האווירה בשיעורים, אבל מניחים שהיא תהיה מצחיקה ומשוחררת. מה תלמדו שם? סוגי קנאביס, דרכים לגידול יעיל יותר וגם דברים מעניינים יותר. כרגע בארץ התואר לא קיים (אם כי מוסדות לימוד רבים לגמרי צועדים לשם), כך שאם אתם מעוניינים תצטרכו לטוס לחו"ל כדי ללמוד אותו.
עדכון: באיזור אמצע 2019 החלה המכללה האקדמית עמק יזראל לפרסם תואר עם התמחות בקנאביס רפואי להכשרה לעבודה בחברות הרבות הנפתחות בתחום.

תואר בסידורי פרחים
ומפרחי הקנאביס נעבור ישירות לפרחים אחרים ונספר לכם על תואר ראשון בסידור פרחים. חשבתם שכל מה שצריך הוא כישרון? אז זהו, שגם אפשר ללמוד את זה באופן מקצועי ואפילו לעשות בזה תואר. לא יצא לנו להיות נוכחים בשיעורים האלה אבל אנחנו יכולים לדמיין שהם הכי צבעוניים שיש. גם במקרה הזה תצטרכו לטוס לחו"ל כדי ללמוד את התחום לתואר, ובארץ תצטרכו להסתפק בקורסים מקצועיים ובלימודי תעודה בסידור פרחים.

תואר בסקסולוגיה
לימודי אירוטיקה לתואר ראשון - יש כאלה!!! אנחנו די בטוחים שהם לא כוללים לימודים מעשיים כך שאם חשבתם בכיוון הזה, אז לא. מה שכן, אנחנו מניחים שהאווירה בלימודים תהיה משוחררת כך שאם אתם שמרנים לא בטוח שזה המסלול הנכון עבורכם… ומה תעשו עם זה אחרי לימודים? תוכלו להיות מטפלים מיניים, להמשיך למחקר בתחום או סתם להתהדר בפני אחרים שאתם מומחים בסקס . עם דיפלומה!