3 סיבות ללמוד פיתוח אפליקציות

תדליקו רגע את הטלפון הנייד שלכם ותספרו כמה אפליקציות יש לכם ועל איזה הייתם יכולים לוותר (כמעט אף אחת....)

תגידו לנו אם אתם יכולים לדמיין את החיים שלכם בלי אפליקצית waze? בלי האפליקציה של YNET שמעדכנת אתכם בחדשות בזמן אמת? ואיך הייתם מסתדרים בלי האפליקציה של הספורט והכושר? או בלי זאת שמאפשרת לכם לערוך תמונות? בקיצור, הבנתם את העניין: אפליקציות הופכות את החיים שלנו לקלים ונוחים יותר ובגלל זה הן נמצאות בשימוש נרחב כל-כך. ואיך זה קשור לזה שכדאי ללמוד פיתוח אפליקציות? בדיוק בגלל זה שיש ביקוש גדול במיוחד למפתחי אפליקציות. זה אומר שצפויה לכם עבודה רבה ומי יודע? אולי עוד כמה זמן נראה דווקא אתכם בטלוויזיה בתור אלו שעשו את האקזיט הגדול הבא. הנה כמה סיבות שיעודדו אתכם להירשם עוד היום לקורס פיתוח אפליקציות.

לימודים שיפתחו לכם דלתות רבות בשוק העבודה
אם פעם כולם חשבו שבלי תואר ראשון אי אפשר להתקדם, היום ברור לכולם שזה ממש לא כך. היום חושבים על מה יקדם אותנו בשוק העבודה ומה יאפשר לנו לפתח קריירה מצליחה ולא תמיד זה יהיה תואר ראשון. קורס פיתוח אפליקציות יאפשר לכם לעסוק בתחום שהולך וצובר תאוצה ונדמה כי לא ייעלם בקרוב. ישנה דרישה גבוהה למפתח אפליקציות מנוסים והלימודים בהחלט יכולים לפתוח לכם דלתות רבות. אז כן, גם אם מדובר "רק" בקורס או בלימודי תואר ראשון, הוא בהחלט יקדם אתכם אל קריירה מצליחה במיוחד.

קורס קצר (יחסית) ונגיש!
חלק יראו בזה חיסרון אבל אנחנו דווקא חושבים שזה שלא מדובר בלימודי תואר ראשון זה דווקא יתרון גדול. קודם כל משך הלימודים הוא קצר יותר, כך שלא תטרכו להעביר 3 שנים לפני שתוכלו לצאת לשוק העבודה. בתום שנה של לימודים תוכלו לקבל תעודת מפתח אפליקציות ולהשתלב בחברות גדולות, קטנות או לעבוד כמפתחי אפליקציות עצמאיים. גם תנאי הקבלה לקורס הם נגישים ונוחים יותר ומאפשרים לרבים להתקבל. אז גם אם לא עשיתם פסיכומטרי ואפילו אם ממוצע הבגרויות שלכם נמוך, תוכלו להתחיל בלימודי הקורס.

משכורות גבוהות ותנאים מעולים
ועכשיו לחלק המעניין ביותר שהוא גם הסיבה הכי טובה ללמוד קורס אפליקציות. על התנאים בהייטק כבר יצא לכם לשמוע? ובכן, מדובר בתנאים הטובים ביותר בשוק העבודה: משכורות גבוהות ומתגמלות, משרדים יוקרתיים, ימי כיף, מתנות שוות, בונוסים, ועוד שלל פינוקים שיש רק בחברות הייטק. בתור מפתחי אפליקציות יש לכם הזדמנות מעולה להצטרף לחברות האלו וליהנות מכל הטוב הזה, לא סתם קוראים לה "בועת ההייטק". קורס פיתוח אפליקציות יאפשר לכם להיכנס לבועה הזו וזה שווה המון.