לימודי המקצוע הקצרים ביותר

אין לכם זמן. אתם חייבים להתחיל לעבוד ממש בקרוב אבל לא רוצים "סתם" עבודה בלי עתיד מקצועי.

חשוב לכם שזה יהיה תפקיד מעניין ומתגמל, עם אופק ואפשרויות קידום ושידרוג. אתם מבינים שהדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא ללמוד מקצוע , אבל ממש אין לכם אפשרות לפנות עכשיו 3 שנים ללימודי תואר ראשון ואפילו לא שנה אחת ללימודי תעודה. מה עושים? באים לשמוע על האפשרות ללימודים קצרים של מקצועות מבוקשים בשוק העבודה. אל תהיו סקפטיים! זה בהחלט אפשרי והנה כל הפרטים.

קורסים מקצועיים של 3 חודשים
מכללות ובתי ספר מקצועיים רבים הבינו כבר מזמן שאנשים מחפשים הזדמנות לקריירת בזק, כלומר לימודי מקצוע מהירים במיוחד. ניתן למצוא כיום שפע של מסלולי לימוד מקצוע שלא ידרשו מכם יותר משלושה חודשי. מה למשל? האפשרויות הן באמת רבות במיוחד וכוללות, בין היתר: קורסים בתחום היופי והטיפוח, קורס מאפרים, לימודי תיווך נדל"ן, קורס תפירה, קורס עיצוב פנים, קורס צילום, קורסי עיסוי וטיפולי ספא ועוד רבים אחרים. מדובר בקורסים ממוקדים שכוללים תוכן מעשי שיוכל לשמש אתכם בפיתוח קריירה בתחום.

לימודי תעודה בשעות הערב
אם מצאתם קורס מקצועי שמעניין ומושך אתכם אבל גיליתם שהוא נמשך קצת יותר מ-3 חודשים כדאי שתבררו על האופציה של לימודי תעודה בשעות הערב. ישנן המון אפשרויות ללימודי ערב שאמנם ידרשו מכם יותר משלושה חודשים, אך יאפשרו לכם לעבוד במקביל כך שלא תצטרכו לוותר על ההכנסה. לימודי תעודה נחשבים לאופציה נהדרת עבור מי שמבקש ללמוד מקצוע מבוקש בזמן קצר יותר מאשר לימודי תואר ראשון למשל. בין האפשרויות העומדות בפניכם ניתן למנות: לימודי תעודת מדריך כושר, קורס מדריכי פילטיס, הכשרת מטפלים במוזיקה או בבעלי חיים, לימודי תעודת מעצב גרפי, קורס אינסלטורים, קורס טכנאי מוצרי חשמל ועוד. משך הזמן של לימודי תעודה משתנה מתחום לתחום אך ברוב המקרים אינו נמשך על פני יותר משנה.

הכשרות מקצועיות קצרות - האם זה באמת יעיל?
יש אנשים שיגידו שהחיפזון הוא מהשטן ושלימודים מהירים אינם יעילים ולא יקדמו אתכם. אנחנו מאמינים שלא כך הדבר ושדווקא המהירות מאפשרת התמקדות בדברים החשובים ביותר של המקצוע, מבלי להתעסק בדברים שוליים. שוק העבודה מוכיח כי אנשים רבים שלמדו מקצוע מהיר נהנים משפע של עבודה ומצליחים מאוד בתחומם. חשוב לבחור בית ספר מקצועי מומלץ וקורסים איכותיים שתכנית הלימודים בהם מקיפה ומשקפת את כל העבודה בשטח.