קמפוס - קורסים חינמיים לכולם

יש לכם מחשב? יש לכם חיבור לאינטרנט? זה לגמרי מספיק בשביל ללמוד המון קורסים מעניינים.

לא צריך כסף, לא צריך רכב כדי להגיע למכללה,  ולא צריך לרכוש חברים שיחלקו איתכם את ההפסקות. הכירו את הקמפוס - המיזם הלאומי ללמידה דיגיטלית. מדובר בפרויקט חדשני ומיוחד במינו שמנגיש את הלימודים לכולם: למי שדל באמצעים, למי שדל בזמן פנוי וגם למי שבכלל נמצא בארץ אחרת. המיזם מאפשר למידה און ליין של קורסים בתחומים שונים שמועברים על ידי מרצים בכירים ומנוסים. מה זה בדיוק התכנית הזו ואיך היא עושה מהפכה של ממש בעולם האקדמי? הנה כל הפרטים.

קליק אחד ועולם שלם של ידע נפתח בפניכם
הפעילות המדהימה של הקמפוס מתאפשרת בזכות המהפכה הדיגיטלית שהביאה איתה כל-כך הרבה דברים טובים. באמצעות מחשב, רמקולים (או אוזניות), חיבור לאינטרנט ודפדפן פעיל ייפתח בפניכם עולם שלם של אפשרויות וגם קורסים בתחומים רבים ומגוונים. הקורסים משויכים למכללות ואוניברסיטאות מוכרות ומובילות ומועברים על ידי מרצים בכירים מטעמם. חלק מהקורסים יוכלו להיחשב בתור קרדיט אקדמי, בהתאם למדיניות המשתנה ממוסד אקדמי אחד לאחר. זה אומר שתוכלו להשלים אותם והם ייחשבו לכם כחלק מנקודות החובה שעליכם להשלים בדרך לתואר. אתם מבינים כמה כסף זה יחסוך לכם? רק בשביל לסבר את האוזן נספר שעלות קורס בודד באקדמיה נעה סביב 1000 שקלים.

בקצב שלכם ומכל מקום בעולם
יתרון נוסף שיש ללימודים במיזם הלאומי ללמידה דיגיטלית הוא שאתם לא תלויים בשום דבר ובאף אחד פרט לעצמכם. תוכלו לקחת את הקורס בכל זמן שתרצו (שימו לב שישנם קורסים שנפתחים במועדים מסוימים), ללמוד אותם בקצב שלכם ומכל מקום בעולם. המיזם הייחודי הזה מנגיש את הלימודים לכל-כך הרבה אנשים שבעבר נתקלו במחסומים רבים, בין אם כאלה הקשורים לתקציב ובין אם לסיבות אחרות. קטלוג הקורסים רחב במיוחד וחולש על המון תחומי ידע.

חוויית למידה מעשירה וחינמית לגמרי
חווית הלמידה ב"קמפוס" מותאמת אליכם באופן אישי ומאפשרת לכם ללמוד את כל מה שמעניין אתכם בחינם לחלוטין. אין שורות קטנות, אין כוכביות ואין תנאים. הכל באמת חינם וזה הקסם הגדול של המיזם. הוא מוצע מטעם המשרד לשוויון חברתי מתוך מטרה לאפשר לאנשים מכל שכבות האוכלוסייה ללמוד את כל מה שמעניין אותם. החזון של המיזם הוא להנגיש לימודים מקצועיים ואקדמיים לציבור הרחב והוא אכן מצליח לעשות זאת.