סקירת מקצוע לקראת לימודים: ארט דיירקטור

את הבוקר תפתחו בישיבת קריאטיב עם צוות הקופירייטרים, משם תמשיכו לפגישת עיצוב, תחשבו על רעיונות, תעשו סקיצות, ותנסו להביא ללקוחות שלכם מסע פרסום חדשני שיטיס אותם למעלה.

תהיו אחראים על כל הצד הויזואלי בפרסומים בטלוויזיה, באינטרנט ובעיתון ותקבלו הזדמנות להביע את הידע והיצירתיות שלכם. ארט דירקטור הוא צלע מרכזית בכל מסע פרסום והוא זה שלמעשה אחראי על הצד הוויזואלי בקמפיין. כדי להיות איש מקצוע מבוקש ומוצלח לא מספיק כישרון עיצובי ודרושה הבנה בפרסום, בהתנהגות צרכנית ובאלמנטים נוספים הקשורים בעולם התקשורת והפסיכולוגיה. כל אלו (ותכנים נוספים) יחכו לכם בלימודי ארט דיירקשן שנחשבים ללימודים מסקרנים ומלאי יצירה והשראה. נשמע מעניין? בואו לשמוע פרטים נוספים.

לימודי תעודה ארט דיירקשיין - שילוב בין עיצוב לפרסום
היופי בלימודים הייחודיים האלו הוא שהם משלבים באופן מושלם בין קורסים בתחומי הפרסום והפסיכולוגיה הצרכנית לבין קורסים וויזואלים בתחומי העיצוב. מדובר במסלול מגוון ומעשיר שיפגיש אתכם עם נושאי לימוד מרתקים כמו למשל: לימודי מיתוג ויצירת לוגו, עיצוב שלטי חוצות, עיצוב אפליקציות ואפקטים חזותיים אך גם עם נושאים כמו: עקרונות פרסום ברשתות החברתיות, התנהגויות צרכנים, קופיריטרינג, קריאטיב ועוד.

מה עושה ארט דיירקטור בפועל?
בוגרי לימודי ארט דיירקשיין נחשבים למבוקשים ביותר בשוק העבודה, במיוחד בתקופה כמו שלנו בה לפרסומות יש חלק כל-כך מרכזי בחיינו. סביר להניח שתתחילו בתפקידים זוטרים יותר אך אם תפגינו חריצות וכישרון תוכלו להתקדם אל תפקידים בכירים ומתגמלים. ארט דיירקטור אחראי למעשה על כל הצד העיצובי בקמפיין הפרסומי. התפקיד שלו לא מנותק מהחלק של הקריאייטיב והקופי והוא מלווה את מסע הפרסום מתחילתו ועד סופו. הוא זה שאחראי על הביצוע החזותי ועל צוות המעצבים ומדובר בתפקיד מרתק ומסקרן שבו כל יום נראה אחרת.

מקומות מומלצים ללימודי ארט דיירקשיין
כיום מקובל ללמוד לימודי תעודה ארט דיירקשיין וניתן לעשות את זה במגוון מכללות ובתי ספר ברחבי הארץ. בין המקומות המוכרים ניתן למצוא את המכון הטכנולוגי חולון, "הבצפר" בתל אביב, המכללה לתקשורת של תרצה גרנות ומקומות נוספים. בכל מקום הרכב הקורסים ותכני הלימוד מעט שונים אך בסוף הלימודים תקבלו תואר "בוגר לימודי תעודה ארט דייירקשן" שיאפשר לכם להשתלב לעבודה במשרדי פרסום או כמובן לצאת לדרך עצמאית. כיוון שתחום הפרסום הוא דינאמי ומשתנה חדשות לבקרים, חשוב לבחור מוסד לימודים שמעדכן את תכני הלימוד בהתאם להתפתחויות ולשינויים בשוק הפרסום.