סקירת מקצוע לקראת לימודים: מעצב אפליקציות

יש מקצועות שהצטרפו לחיינו בשנים האחרונות והפכו להיות רלוונטיים ומבוקשים כאילו הם היו כאן תמיד. הם השתרשו כל-כך עמוד בתעשייה עד שקשה לנו ממש לדמיין מה היה כאן לפני כן

מעצבי אפליקציות הם דוגמה טובה לכך. כבר כמה שנים טובות שהמקצוע עומד בראש רשימת המקצועות המבוקשים ומי שלמד אותו נהנה מעבודה מעניינת, מגוונת, סביבת עבודה מתקדמת ואיך לא? גם משכורות מאוד מאוד מתגמלות. אז מה מצפה לכם בלימודים? מה מצפה לכם אחרי הלימודים? ולמה המקצוע הזה לא רק שלא הולך להיעלם הוא גם הולך להיות מבוקש יותר ויותר? הנה כל התשובות.

קורס עיצוב אפליקציות - ללמוד את המקצוע של ההווה ושל העתיד
מידי יום מושקות המון אפליקציות ואתרים חדשים נכנסים לחיינו במטרה להיות הדבר הבא בשוק. מדובר בתעשייה שמגלגלת כספים רבים ומשקיעה באנשי המקצוע הטובים ביותר. חלק בלתי נפרד (ואולי המרכזי ביותר) ביצירת אפליקציה חדשה הוא החלק של העיצוב. העיצוב הוא זה שיקבע את הצלחת המוצר ואת כמות האנשים שתשתמש בו, ולכן תפקידו של המעצב הוא חשוב וקריטי ביותר. במהלך קורס עיצוב אפליקציות תיחשפו לעקרונות העיצוב ולתוכנות ושפות שבאמצעותן תעצבו. בנוסף לצדדים הטכניים, תלמדו באופן נרחב תחומי UI וכן UX שאלו למעשה לימודי אפיון ועיצוב חוויית משתמש. הלימודים יכשירו אתכם לעצב אפליקציות ואתרי אינטרנט בסיוע תוכנות מתקדמות לעיצוב גרפי וחומרים תיאורטיים רלוונטיים. תתנסו באופן מעשי בעיצוב ותוכלו ליצור לעצמכם מעין תיק עבודות שישמש אתכם בקבלה לעבודה בעתיד. מדובר בלימודי תעודה מבוקשים ביותר שדורשים יכולות טכניות, כישרון ומשיכה לעיצוב.

מקומות מומלצים ללימודי עיצוב אפליקציה
בגלל שמדובר בלימודים מבוקשים במיוחד, מוסדות לימוד רבים הבינו את הפוטנציאל שבהם ומציעים קורסי עיצוב אפליקציות. הקורס נמשך בדרך כלל מספר חודשים וניתן לבחור בין לימודי ערב ללימודים בשעות הבוקר. בין מוסדות הלימוד המומלצים תוכלו למצוא את בית ספר להנדסאים של שנקר, מכללת האקריו, המכללה הטכנולוגית בבאר שבע, מכללת ג'ון ברייס, המכללה למנהל וכן מקומות נוספים.

מעצבי אפליקציות הם הדבר החם בשוק העבודה
מאז כניסתם של הסמארטפונים לחיינו נכנס גם מקצוע חדש לחיינו הלוא הוא מעצב האפליקציות. ההתחלה לא הייתה איטית במיוחד ואפשר להגיד שתוך זמן קצר זה הפך למקצוע מבוקש ומתגמל במיוחד. בוגרים לימודי עיצוב אפליקציות עובדים בחברות הייטק, חברות סטארטאפ וגופים טכנולוגיים אחרים. לא נגזים אם נגיד שמדובר באחד המקצועות הרלוונטיים ביותר בשוק העבודה שמי שעוסק בו נהנה משכר גבוה ועבודה מלאת עניין ויצירתיות. ומה לגבי העתיד? אנחנו משערים שהביקוש והרלוונטיות של מעצבי אפליקציות רק תגדל ובמילים אחרות: רוצו להירשם ללימודים!