בית הספר להנדסאים בקריית הטכניון

בית הספר להנדסאים בקריית הטכניון

בית הספר להנדסאים בקרית הטכניון הוקם בשנת 1958 ונמצא מאז בהתפתחות מתמדת

כבר מאז שהוקם הטכניון, אי שם לפני עשרות שנים, הוא מהווה שם נרדף ליוקרה, איכות ורמת לימודים גבוהה ביותר (אולי הכי גבוהה שיש). בוגרי הטכניון נהנים ממעיין "הילה" שמלווה אותם בתקופה שלאחר הלימודים ומסייעת בידם להתקבל למשרות נחשקות בשוק העבודה. כל מה שתיארנו כאן נכון ותקף גם לגבי בית הספר להנדסאים בקריית הטכניון שמכשיר מידי שנה אלפי סטודנטים לעיסוק במקצועות טכנולוגיים במסלול מקוצר יחסית ללימודי התואר. הביקוש ללימודי הנדסאים גדול במיוחד גם בשל העובדה שהלימודים נמשכים "רק" שנתיים וכמובן בשל העובדה שבוגרי הלימודים משתלבים במשרות נחשקות ומצליחים לפתח קריירה מצליחה בתחום שלמדו.
מסלולי לימוד
גלריית תמונות ווידאו
מידע נוסף
בית הספר המוביל והוותיק בארץ להכשרת הנדסאים
תכניות הלימוד והתכנים מתעדכנים בהתאם לדרישה בתעשייה. בוגרי בית הספר נחשבים למבוקשים ביותר בקרב חברות מובילות והם "נחטפים" מיד לאחר הלימודים. ההחלטה לגבי איפה ללמוד מסלול הנדסאים היא חשובה ביותר לעתיד הקריירה שלכם, ואנחנו מאמינים שהבחירה בבית הספר של קרית הטכניון תוכיח את עצמה. מעבר ליוקרה ולהילה שמתלווה לבוגרים, רמת הלימודים בקמפוס נחשבת לגבוהה ביותר.

מגוון מגמות לימוד לתחומים מבוקשים בשוק העבודה
הנדסאי תוכנה, הנדסאי חשמל, מכונות, תעשייה וניהול, אלקטרוניקה וגם מסלולי לימוד של הנדסאי אדריכלי נוף, הנדסאי מדיה, הנדסאי עיצוב פנים ומסלולים נוספים מחכים לכם בביה"ס. בנוסף למסלולי הלימוד ניתן לקחת בקמפוס קורסים בודדים שאינם חלק מתכנית הלימודים של הנדסאים. כל התכנים במגמות הלימוד מותאמים ומעודכנים בהתאם לשינויים הטכנולוגיים בתחום ובהתאם לדרישות בשוק העבודה.

תכנית השלמה ללימודי תואר ראשון
אם אתם בוגרי מסלול לימודים הנדסאים ומעוניינים להשלים לימודי תואר ראשון, כדאי שתשמעו על תכנית ההשלמה שיש לאוניברסיטת חיפה להציע שמכירה בלימודי הנדסאים. כדי לקבל את התואר האקדמי יש צורך בהשלמה של 120 נקודות זכות, כאשר לבוגרי הנדסאים יש פטור של 30 נקודות זכות. זה אומר שתוכלו ללמוד מסלול הנדסאים בקרית הטכניון ומשם להמשיך ישירות לתכנית ההשלמה שנמצאת גם היא בחיפה. זה יפתח לכם דלתות נוספות בשוק העבודה ויקפיץ לכם את הקריירה.
כתובות, מפות ודרכי הגעה