אנקורי

אנקורי

שבעים שנות נסיון בחינוך ובהכנה ללימודים גבוהים

אם יש לכם התלבטות לגבי היכן ללמוד בצורה הכי מקצועית שתניב לכם הכי הרבה תוצאות מצד אחד אבל לא תקרע לכם את הכיס מצד שני, בית הספר והסטודיו "אנקורי" זה המקום ללא ספק. אתם בטח הייתם בבתי ספר בחייכם. לא אחד אלא כמה. אין ספק, כאשר תכנסו לאנקורי מיד תחושו בהבדל באווירה הלימודית בין אנקורי לכל השאר. אנקורי לא משתווה לשום בית ספר אחר ביחס האישי והנתינה האין סופית.
מסלולי לימוד
גלריית תמונות ווידאו
מידע נוסף
בית הספר שיוציא מכם דברים שלא חלמתם עליהם
אם אתם בכיתה ט' עד י"ב אשר מעוניינים בחווית למידה שלא משתווה לשום דבר אחר שהכרתם, באנקורי אתם תמצאו את מה שאתם חיפשתם שנים ולא ידעתם שהוא קיים. מדובר על מוסד לימודי מבין היוקרתיים בארץ אשר קיים מ-1948 שמעניק חווית לימוד אסטרטגית ושונה מהרגיל ונותנת פייט חזק לכל שאר המוסדות. היחס האישי באנקורי יגרום לכם לא לחוש לבד לרגע, ילווה אתכם בתהליך הבגרויות האינטנסיבי ויהפוך לכם את הסיוט, למסע קליל ביותר. 

''מה בתכלס אני לומד שם?''
בית הספר וסטודיו אנקורי לא רק מתמחה בלימודים לבגרויות, אלא גם יגרום לכם להגיע לציונים גבוהים בפסיכומטרי ויוריד לכם מהראש את התהליך המפרך של לימודי הפסיכומטרי שתצטרכו לעשות בעתיד. עם מגוון קורסים, ספרי לימוד, יחס אישי ומענה זריז על שאלות, אתם תהיו בדרך לציון מרקיע שחקים. לא רק זה, אנקורי הכל כך בטוחים שתצליחו בפסיכומטרי הראשון שלכם, שהם מבטיחים לכם קורס שני ח-י-נ-ם לגמרי. בנוסף אתם נהנים ממדריכים זמינים כל היום, אפליקציות לימוד, כיתות קטנות ויחס אישי.

סניפי אנקורי בכל הארץ
אנקורי פרוסה ברחבי הארץ כדי ש-לכם יהיה קל להגיע לא משנה היכן אתם גרים! הקמפוסים של אנקורי נמצאים בתל אביב, ראשון לציון, ירושלים, רעננה, פתח תקווה, אשדוד, צפון, חיפה. בנוסף, לאנקורי יש ארסנל ספרי לימוד עצום אשר יקל עליכם הכל כך בתקופת הלמידה ויסלול לכם את הדרך לציונים שלא חלמתם עליהם. היתרון באנקורי הוא שבגלל שהוא נמצא בכל קצוות הארץ אתם נהנים מבית ספר שלא רחוק מכם יותר מידי ויכולים להגיע אליו מכל מקום כמעט בעזרת תחבורה ציבורית.
כתובות, מפות ודרכי הגעה