בתי ספר לפסיכומטרי, בגרויות ושפות

להגיע לבחינות בעלות משקל משמעותי למציאת כיוון הכי מוכנים שאפשר

כאן תמצאו מגוון רחב של קורסי פסיכומטרי, קורסי הכנה לבגרויות, קורסי אנגלית או שפה אחרת בבתי ספר בכל רחבי הארץ. כדי שלא תעברו את זה לבד וכדי שתוכלו להגיע למקסימום הפוטנציאל שלכם.
ללמוד אנגלית בשיטה ייחודית וחדשנית שמוכיחה את עצמה פעם אחר פעם
הלימודים מתקיימים ב: איזו המרכז + אשדוד
ללמוד פסיכומטרי ואנגלית מהטובים ביותר והצטרפו לבוגרים שמרוצים מהציונים שלהם
הלימודים מתקיימים ב: תא, ראשלצ, רחובות
שבעים שנות נסיון בחינוך ובהכנה ללימודים גבוהים
הלימודים מתקיימים ב: ראשון לציון, ת"א, פ"ת, ירושלים, צפון, אשדוד, רעננה, חיפה
שיטת לימוד ייחודית, מורים מקצועיים, יחס אישי וסביבה לימודית מתקדמת
הלימודים מתקיימים ב: סניפים בכל הארץ
בגרות ופסיכומטרי ב- high Q - שלושים שנים של ניסיון והמוני סטודנטים מרוצים שהצליחו להגשים את כל החלומות שלכם
הלימודים מתקיימים ב: תל אביב, פתח תקווה, ראשון לציון, רחובות, אשדוד, אשקלון, באר שבע, חדרה, ירושלים, מודיעין, נתניה, עפולה, חיפה, קריון
המקום הטוב ביותר ללמוד ספרדית ופורטוגזית לכל מטרה
הלימודים מתקיימים ב: שישה סניפים ברחבי הארץ
לימודי שפות בשיטה ייחודית שמשלבת בהצלחה בין הנאה לעניין
הלימודים מתקיימים ב: תל אביב, באר-שבע, ירושלים, חיפה, ראשלצ, רעננה
בידע פלוס תיהנו ממרכז הדרכה איכותי, שיכין אותכם למבחני הקבלה הנדרשים ללימודים גבוהים
הלימודים מתקיימים ב: רמת גן
קורס אנגלית שמשיג תוצאות משמעותיות באמת. כאן תוכלו ללמוד אנגלית בקלות, במהירות ואפילו בהנאה.
הלימודים מתקיימים ב: לימודים מהבית
המקום שלא יוותר לכם ולא יתפשר על פחות ממצוין
הלימודים מתקיימים ב: תל אביב, אשדוד, חיפה, קריות, רחובות, ירושלים
בקידום תיהנו משיטות לימוד ייחודיות שיגרמו לכם להגיע למקסימום הפוטנציאל שלכם
הלימודים מתקיימים ב: נתניה, תל אביב, ראשלצ, יבנה, יבנה, אשדוד, אשקלון, וירושלים
הרבה מעבר ללהביא תלמידים לציונים גבוהים בפסיכומטרי, אנחנו אשכרא מלמדים תלמידים איך ללמוד...
הלימודים מתקיימים ב: תל אביב, באר שבע, ירושלים, חיפה, ראשל"צ, פתח תקווה
בואו להגשים חלום ולסלול דרך ללימודי עיצוב ואומנות במוסדות הנחשקים ביותר: בצלאל, שנקר ו HIT
הלימודים מתקיימים ב: ירושלים
למרות שאמרו לנו שכשנהיה גדולים נוכל לעשות רק מה שמתחשק לנו, יש דברים בחיים שנצטרך לעשות גם אם הם לא הכי מהנים. בגרויות ופסיכומטרי הם בדיוק מסוג הדברים האלו ולמרות שהם לא מעניינים או מסבים אושר גדול, רובנו נצטרך לעשות אותם. פשוט כי הם מקדמים ופותחים את הדלת ללימודים שיהיו כבר באמת מהנים ומעניינים. ואם לא השקעתם בבגרויות בזמן התיכון (בין אם לא רציתם, בין אם לא יכולתם, ובין אם כל סיבה אחרת), תדעו שאף פעם לא מאוחר מידי. אפשר (ורצוי!) להשלים בגרויות בכל גיל ובכל זמן כי הן הדרך שלנו אל מסלול הלימודים האקדמי שאנחנו חולמים עליו. בדיוק את אותו הדבר אפשר להגיד על מבחן הפסיכומטרי. אף פעם לא מאוחר לעשות אותו וכמעט כולנו נצטרך אותו כדי להיכנס בשערי האקדמיה.

ומה שאנחנו בסך הכל מנסים להגיד הוא שלמרות שמדובר בבחינות שזכו ליחסי ציבור גרועים במיוחד, הן לגמרי  אפשריות וגם אתם תוכלו להשיג בהן ציונים שיספיקו לכם כדי להתקבל ללימודים שאתם חולמים עליהם. ולמרות שתוכלו להתכונן אל מבחני הבגרות והפסיכומטרי לבד וללא כל סיוע, ישנם בתי ספר רבים שישמחו להעניק לכם ליווי צמוד ולדאוג שתגיעו אליהם הכי מוכנים שאתם יכולים.

מכוני פסיכומטרי
מאז שחדרה בחינת הפסיכומטרי לחיינו הוקמו מכוני פסיכומטרי בכל רחבי הארץ. קורס פסיכומטרי הפך לדבר מבוקש וכמעט הכרחי עבור כל מי שרוצה להתחיל ללמוד באוניברסיטה או במכללה. אז איך בוחרים מכון פסיכומטרי מומלץ? בודקים שמדובר במקום מוכר וותיק, שיש לו המלצות , שהוא קרוב לבית, ששעות הקורסים נוחות ומתאימות שלכם, שמספר התלמידים בכיתה אינו גדול מידי ושיש לו סיפורי הצלחה מוכחים. לפניכם מספר רב של בתי ספר לפסיכומטרי כדי שתהליך החיפוש יהיה קל ומהיר עבורכם.

קורסי הכנה לבגרויות
פעם ציוני הבגרות היו המדד היחיד לקבלה לתואר ראשון ומי שלא השלים את הבחינות לא יכול היה להתקבל לאף מסלול. כיום רוב מוסדות הלימוד מבקשים או ממוצע בגרויות, או ציון פסיכומטרי או שילוב של שניהם. אז למרות שבחינת הפסיכומטרי הפכה לכלי מיון משמעותי, הרלוונטיות של בחינות הבגרות עדיין גדולה וממש לא ניתן לדלג עליהם. אבל (כמו שאמרנו) גם לא צריך לעשות את זה לבד! קורסי הכנה לבגרויות ומכינות להשלמת בגרויות הם המקום בו תוכלו לרכוש את כל הכלים והידע כדי להצליח להוציא את הציונים הדרושים לכם.

בתי ספר ללימוד שפות
ידיעת שפה נוספת היא כוח! היא טומנת בחובה הזדמנויות עסקיות רבות יותר, היא מאפשרת לטייל בעולם בקלות רבה יותר, להכיר אנשים ממדינות שונות או "סתם" להרחיב את הדעת והאופקים. אז מה מתחשק לכם ללמוד? אנגלית? צרפתית? ספרדית? אולי בכלל רוסית? בחרו את השפה שאתם חולמים ללמוד ומצאו בית ספר ללימוד שפות שמציע קורסים רלוונטיים. אנחנו כאן  כדי לעזור לכם למצוא בקלות ובמהירות קורסי שפות שמתאימים לכם. בהצלחה!