לימודי תעודה במכללה האקדמית הדסה

לימודי תעודה במכללה האקדמית הדסה

המכללה האקדמית הירושלמית מציעה לא רק לימודי תואר, אלא גם מגוון גדול של קורסים ולימודי תעודה באווירה אקדמית וברמת לימודים גבוהה במיוחד

לימודי תעודה באווירה ירושלמית זו אחת הבחירות הטובות ביותר שתוכלו לעשות. לימודי תעודה במכללה האקדמית הדסה זו בחירה מצוינת! מסלולי לימודי התעודה פותחו ותוכננו על ידי סגל מורים בכיר שמגיע ישירות מהתעשייה. החיבור לאקדמיה יוצר לסטודנטים נגישות גבוהה לחומרי לימוד ומהווה בסיס חשוב ברכישת ידע מקצועי.
מסלולי לימוד
טרם עודכנו מסלולי לימוד עבור לימודי תעודה במכללה האקדמית הדסה
גלריית תמונות ווידאו
מידע נוסף
ישנם הבדלים רבים בין לימודי תעודה לבין לימודי תואר אקדמי , אבל לא משנה במה תבחרו חשוב שתבחרו ללמוד במקום שמציע רמה לימודית גבוהה ומצוינות. מכללת הדסה זוהי מכללה אקדמית שמציעה מגוון מסלולי לימוד לתואר ולצידם גם לימודי תעודה בתחומים שונים. גם באלו וגם באלו ישנו דגש גדול על איכות המרצים, על תכני לימוד ברמה גבוהה ועל הכנת הסטודנטים לעולם האמיתי ולמה שמחכה להם בשטח. אם אתם מחפשים לימודי תעודה פרקטיים שאחריהם תוכלו להשתלב במגוון תפקידים בשוק העבודה, מכללת הדסה היא בדיוק המקום בשבילכם. בחרו לעצמכם את הטוב ביותר!

ללמוד מקצוע מבוקש וליהנות מכל הטוב שבירושלים
המכללה האקדמית הדסה ממוקמת בירושלים, אך גם קשורה אליה באופן שהוא יותר עמוק מרק קשר גיאוגרפי. חוץ מנוף ירושלמי מרהיב ואוויר הרים צלול כיין, מחכה לכם כאן עשייה חברתית וקהילתית נרחבת שהיא חלק בלתי נפרד מהלימודים. הסטודנטים של האקדמית הדסה משתלבים בפעילות חברתית ענפה ומצליחים ליצור קשר עמוק עם סביבת המכללה. זה קורה באופן נרחב במסלולי הלימוד של התארים אך זה בהחלט אפשרי גם בלימודי התעודה.

לימודי תעודה שמשלבים פרקטיקה ותיאוריה בצורה מושלמת
כשאתם בוחרים ללמוד לימודי תעודה במכללה אקדמית, אתם בהכרח בוחרים באיכות וברמה אקדמית גבוהה. במכללה האקדמית הדסה תמצאו מגוון לימודי תעודה שהמשותף להם הוא המחשבה הרבה שקיימת מאחורי תכניות הלימוד. תכני הלימוד תואמים לתעשייה ושיטת הלימוד כוללת שילוב מוצלח בין תכנים עיוניים והכרחיים לבין תרגול מעשי שמעניק לסטודנטים את הפרקטיקה החשובה כל-כך. רק כך ניתן לסיים את לימודי התעודה כשבידכם כל הידע והכלים כדי להתחיל לעסוק בתחום.
עיקרון נוסף שהוא חלק מה"אני מאמין" של מכללת הדסה הוא הכנת הסטודנטים לשוק העבודה וציודם בכל מה שדרוש כדי להשתלב בשוק העבודה מיד בתום הלימודים. תכנית הלימוד בלימודי התעודה כוללת גם לימודים עיוניים אך גם תרגול מעשי שבו רוכשים את הכלים הפרקטיים ולמעשה מתנסים במהות המקצוע כפי שהיא באה לידי ביטוי בשטח. השילוב בין העיוני למעשי הוא הדרך הטובה ביותר להתחיל לעבוד מיד בתום הלימודים.

ליווי וסיוע גם בתום הלימודים
סגל ההוראה במכללה האקדמית הדסה מאמין שהתפקיד שלו לא מסתיים ברגע שהסטודנט מקבל את ההסמכה. לליווי ולסיוע בתום הלימודים יש מרכיב חשוב בהצלחת הסטודנטים והוא זה שאחראי על כך שאחוז כל-כך גבוה של הבוגרים מצליח להשתלב במשרות בכירות בתעשייה. המורים מסייעים בשאילתות מקצועיות, במציאת עבודה, בתמיכה אישית ובכל מה שדרוש על מנת להצליח בשוק התעסוקה. כל סטודנט בהדסה נהנה מיחס אישי וליווי מקצועי בתקופת הלימודים אך גם לאחריה וזה מה שעושה את ההבדל ממקומות אחרים.

כבר מעל 50 (!!!) שנים שמכללת הדסה בירושלים מכשירה סטודנטים במגוון תחומים ושולחת אותם לשוק העבודה כשהם עם ידע פרקטי שמאפשר להם להתברג במשרות נחשקות כבר מראשית דרכם. הבוגרים של האקדמית הדסה מוכיחים פעם אחר פעם שהגישה הלימודית של המכללה בהחלט עובדת. הגישה שאנחנו מדברים עליה כוללת למעשה שילוב בין לימודים עיוניים, התנסויות מעשיות, פיתוח מיומנויות אישיות, ופיתוח קשרים עם נציגי התעשייה ושוק העבודה. במכללת הדסה שמים דגש על פיתוח מקצועי ואישי במטרה להשתלב טוב יותר בשוק התעסוקה לאחר סיום הלימודים. המכללה התחילה בלימודי תואר ראשון, אך כיום היא הרבה מעבר לזה. תמצאו תכניות לימוד לתארים מתקדמים, לימודי מכינה קדם אקדמית וגם לימודי תעודה. הגישה הזו שדיברנו עליה באה לידי ביטוי גם בלימודי התעודה וזה היתרון הגדול של מכללת הדסה.

לימודי תעודה בירושלים - הזדמנות לחיות את העיר!
אם אתם לא מתגוררים בירושלים אבל תמיד היה לכם חלום כזה, תקופת הלימודים היא בדיוק הזמן להגשים אותו. תוכלו להירשם ללימודי תעודה במכללת הדסה , לשכור דירה ולהתגורר בעיר האהובה והמיוחדת כל-כך. מכללת הדסה נמצאת בקשרים ענפים עם עיריית ירושלים ופועלת לקידום דיור מוזל לסטודנטים, כמו גם יצירת מקומות בילוי ועבודה. בואו ללמוד קורסים ולימודי תעודה באקדמית הדסה ותוכלו גם אתם להכיר את ירושלים האמיתית ולהעביר בה תקופה משמעותית. לכו תדעו, אולי תתאהבו ותישארו לגור בה?

יצירת הזדמנויות לקריירה עוד בתקופת הלימודים
בימים בהם שוק העבודה עובר טלטלה של ממש, לימודים הם חשובים אבל הם לא מספיקים. כדי להצליח לפתח קריירה צריך למצוא עבודה טובה ורצוי לעשות את זה כמה שיותר מהר. במכללת הדסה שמים דגש נרחב על הפיתוח המקצועי עוד בתקופת הלימודים כדי שהבוגרים יוכלו לנצל את הידע שצברו ולהשתלב במהירות במשרות בתחום. תקבלו כאן כלים פרקטיים לצד ידע עיוני חשוב וילוו אתכם צעד צעד כדי שתוכלו לממש את עצמכם בתעשייה.

צוות מרצים מהשורה הראשונה
יתרון נוסף וברור במכללת הדסה הוא צוות המרצים שפועל בה. מדובר באנשי מפתח שמילאו תפקידים משמעותיים בתעשייה ונבחרו בקפידה בזכות כישורי ההוראה שלהם והניסיון שצברו. הבוגרים של הדסה מספרים על סגל הוראה איכותי ונעים שלא רק מעביר ידע עיוני, אלא גם מלווה ומסייע לפיתוח אישי ומקצועי.
כיוון שהיחידה ללימודי תעודה במכללת הדסה היא חלק בלתי נפרד מהמכללה עצמה, רמת הלימוד הגבוהה נשמרת גם כאן וגם כאן. ישנם הרבה מוסדות לימוד שמציעים קורסים ולימודי תעודה כאלה ואחרים, אלא שלא כולם מקפידים על איכות הלימודים. ההמלצה שלנו היא לבחור במקום שהוא חלק ממוסד אקדמי, מה שיבטיח לכם תכנית לימודים איכותית עם דגש על מצוינות. לימודי תעודה במכללת הדסה הם אפשרות מצוינת.
כתובות, מפות ודרכי הגעה