מכללת אחווה - היחידה ללימודי תעודה והשתלמויות

מכללת אחווה - היחידה ללימודי תעודה והשתלמויות

חווית הלמידה באחווה היא נעימה במיוחד, מלאה בחדשנות, ידע והעשרה.

למדתם תואר אקדמי (או אפילו שניים, או בכלל תעודת מקצוע, זה לא משנה), השתלבתם בעבודה מעניינת, התקדמתם בה , אתם מוכיחים את עצמכם מידי יום, אבל אתם מרגישים שמשהו עדיין חסר? במכללת אחווה תמצאו בדיוק את מה שחסר. מגוון רחב של השתלמויות מקצועיות ולימודי תעודה בתחומים שונים. בואו ללמוד, להתפתח מבחינה מקצועית, להרחיב את הדעת והאופקים, ולצמוח!
מסלולי לימוד
טרם עודכנו מסלולי לימוד עבור מכללת אחווה - היחידה ללימודי תעודה והשתלמויות
גלריית תמונות ווידאו
מידע נוסף
מגוון קורסים ותכניות לימוד
היחידה ללימודי תעודה במכללת אחווה מחולקת למספר תחומים. בחטיבה להכשרה מקצועית תמצאו מגוון קורסים מקצועיים שמתאימים למי שמחפש כיוון חדש בחיים או למי שרוצה לרכוש ידע ולפתח קריירה ראשונית בתחום מסוים. מחכים לכם כאן קורסים כמו: כלבנות, מעבדנות רפואית ועוד. החטיבה להשתלמויות ופיתוח מקצועי מציעה לימודי שמי שרוצה להעשיר את הידע המקצועי שלו ולהשתלם במגוון תחומים. בנוסף לאלו תמצאו כאן קורסים מגוונים לסגלי הוראה (מכללת אחווה מתמחה בחינוך) וכן לימודי העשרה בתחומי אמנות, תרבות ופנאי.

חיבור עז לאקדמיה
על אף שהיחידה ללימודי חוץ באחווה אינה מציעה לימודים אקדמאיים כמו שמציעה המכללה, היא קשורה אליה בחיבור עמוק. זה בא לידי ביטוי במרצים שנבחרים בקפידה בזכות הניסיון המקצועי שלהם וכישורי ההוראה שלהם, ברמה הלימודית הגבוהה, בכיתות הלימוד החדישות, בגישה לספריה אקדמית ולמגוון מקורות ידע ובתחומים נוספים. כשאתם בוחרים ללמוד קורסים ולימודי תעודה במכללה אקדמית אתם בוחרים באיכות ומצויינות.

סגל מרצים מהשורה הראשונה
סגל המרצים והמנהלים ביחידה ללימודי חוץ באחווה כולל מרצים מובילים ובעלי ניסיון רב. עם כל הכבוד לתכנית לימודים מעשירה או לכיתות לימוד חדשניות, מה שבסופו של דבר יקבע את הצלחת הקורס הוא המרצה שמעביר אותו. הקורסים וההשתלמויות ביחידה ללימודי חוץ מועברים על ידי מרצים מנוסים שנבחרו בין היתר בשל כישורי ההוראה שלהם. בואו להתרשם משנים של ניסיון , הצלחה, העשרה ולמידה חווייתית!
כתובות, מפות ודרכי הגעה