חשיפה - בית-הספר לתקשורת ודיגיטל

חשיפה - בית-הספר לתקשורת ודיגיטל

כבר 30 שנה שבית הספר "חשיפה" מכשיר בהצלחה סטודנטים למקצועות התקשורת והדיגיטל ומקפיד להתעדכן ולעדכן את התכנים בהתאם לשינויים בשוק

מי שמכיר את התחום יודע ששינויים וחידושים מתרחשים בו בקצב מסחרר ורק מי שמקפיד להשתנות ביחד איתם, מצליח להיות רלוונטי. בית הספר "חשיפה" שייך ליחידה ללימודי החוץ של האוניברסיטה הפתוחה וככזה הוא מקפיד על רמת לימודים גבוהה במיוחד, על סגל מורים מהשורה הראשונה, ומשמש קרש קפיצה פרקטי למי שירצה להשתלב בעתיד בלימודי תואר ראשון. מסלולי לימודי תעודה רבים בבית הספר יכולים להיחשב נקודות זכות בתואר, מה שמהווה יתרון בולט במיוחד ומעיד על רמת הלימודים הגבוהה. אם אתם מחפשים מקום שיכשיר אתכם לעסוק במקצועות הדיגיטל והתקשורת בצורה פרקטית איכותית, "חשיפה" הוא המקום המושלם.
מסלולי לימוד
גלריית תמונות ווידאו
מידע נוסף
מגוון רחב של קורסים ולימודי תעודה
"תקשורת ודיגיטל" אלו תחומים רחבים במיוחד שמאגדים תחתיהם המון תחומים נוספים. המשותף להם הוא שמדובר במקצועות מבוקשים ביותר בשוק העבודה. בין מגוון הקורסים ומסלולי הלימוד שמחכים לכם ב"חשיפה" תמצאו: קורסי שיווק באינטרנט, קורסים בעיצוב גרפי, לימודי קולנוע וטלוויזיה, כתיבה יוצרת, קורסי צילום, עיצוב ובניית אתרים, עריכת וידאו ועוד מגוון עצום של אפשרויות. יש קורסים וסדנאות קצרי מועד ויש אופציה ללימודי תעודה ארוכים יותר ומקיפים הרבה יותר.

סביבה לימודית טכנולוגית וחדישה
כשמדובר על לימודים של מקצועות התקשורת והדיגיטל ישנה חשיבות מכרעת לסביבה הלימודית וב"חשיפה" מקפידים על זה במיוחד. בית הספר מצויד בכיתות ומעבדות חדישות שכוללות את כל הציוד הדרוש כדי להכשיר את הסטודנטים: חדרי עריכה, מצלמות וידאו, מחשבים מתקדמים, אולפני רדיו והקלטות, מעבדות צילום וכו'. כך יכולים הסטודנטים ללמוד את התחום באופן פרקטי ומעשי ולצאת לדרכם המקצועית כשהם מוכנים לעיסוק בתחום.

שיטת לימוד ייחודית שמוכיחה את עצמה פעם אחר פעם
ב"חשיפה" מאמינים שלמרות כל הקידמה והטכנולוגיה, אין תחליף לשיעורים פרונטאליים שמועברים על ידי מרצים מנוסים. כמובן שיש אופציות גם לקורסים מקוונים, אך רוב הלימודים מועברים בבית הספר, על ידי סגל מורים מקצועי שמגיע מהשטח וממשרות בכירות בתעשייה. הלימודים מועברים בצורה של קורסים וסדנאות ולרשות הסטודנטים עומד צוות מתרגלים שמסייע להם במה שדרוש.

אין ספק שכדי להצליח בתחום התקשורת והדיגיטל דרושים כישרון ומוטיבציה, אבל אלו לבדם (רבים ככל שיהיו), לא יספיקו כדי לבלוט מעל השאר. יש המון אנשים שחולמים להשתלב במשרות בתחום הדיגיטל והתקשורת, אבל רק מי שיהיו לו כלים פרקטיים וידע את התחום על בוריו, יצליח. אז איך רוכשים את ארגז הכלים שיאפשר לכם להשתלב בהצלחה בתחום? לומדים בבית הספר "חשיפה". "חשיפה" הוא בית ספר לאמנויות התקשורת והדיגיטל של האוניברסיטה הפתוחה וכבר למעלה מ-30 שנים שהוא פועל ומסייע להמוני בוגרים להשתלב במשרדי פרסום מובילים ובמשרות מגוונות בתחום.

סוד ההצלחה של "חשיפה"
בכל מה שקשור לתקשורת ודיגיטל הקצב הוא דינאמי מאוד והשינויים מתרחשים חדשות לבקרים. כדי להצליח בלימודי תקשורת צריך להיות מסונכרן עם כל השינויים ולעדכן את תכניות הלימוד כל הזמן ובמידת הצורך. בית הספר "חשיפה" מקפיד על כך ביתר שאת וכל תכניות הלימוד והקורסים תואמים את השינויים ואת המצב בשוק. הסטודנטים ב"חשיפה" לומדים את התכנים בצורה פרקטית ואפקטיבית שמאפשרת להם להכיר את השטח עוד בתקופת הלימודים , ולהגיע לתפקידים השונים כשהם כבר מוכנים למלא אותם כנדרש ובהצלחה.

מגוון רחב של קורסים ותכניות לימוד
אחד היתרונות הגדולים של "חשיפה" הוא מגוון תכניות הלימוד שקיים בבית הספר. תמצאו כאן קורסים בתחום הדיגיטל כמו למשל קורס ניהול רשתות חברתיות, קורס ניהול ערוצי יו טיוב, קורס שיווק דיגיטלי ועוד. יהיו כאן גם קורסים בתחום התקשורת כמו קורס קופירייטרינג, קורס כתיבה עיתונאית, לימודי תסריטאות, יצירה דוקומנטרית ועוד. לצד התחומים האלה "חשיפה" מציעים תכניות לימוד נוספות שאינן קשורות באופן ישיר לתקשורת או דיגיטל כמו למשל קורסים בעיצוב גרפי, עריכת וידאו, ניהול חנויות באמזון, ועוד רבים וטובים.

לימודי תעודה ואפשרות צבירת נקודות לתואר ראשון
למרות שבית הספר "חשיפה" שייך לאוניברסיטה הפתוחה הלימודים בו אינם לימודים אקדמאיים, אלא לימודי תעודה. בוגרי הקורסים השונים מקבלים תעודה בסוף הלימודים שמאפשרת להם לעסוק במה שלמדו, אך חשוב מזה - הם יכולים לצבור נקודות לתואר ראשון. בגלל שבית הספר הוא חלק בלתי נפרד מהאוניברסיטה הפתוחה, חלק גדול מהקורסים מוכרים לנקודות זכות כך שאם תרצו להמשיך ללימודי תואר ראשון תוכלו לקבל פטורים מסוימים.
כתובות, מפות ודרכי הגעה