דיאלוג בית ספר לשפות

דיאלוג בית ספר לשפות

בית הספר מלמד בשיטת לימוד ייחודית ועובדים בו מרצים מהשורה הראשונה שיש להם ניסיון רב שנים בלימוד שפות.

אנגלית, ערבית, רוסית, צרפתית, סינית, יוונית ושפות נוספות יכולות להיות "השפות שלכם", כלומר כאלו שאתם שולטים בהן. נשמע חלום רחוק? בבית הספר "דיאלוג" עומדים להגשים לכם אותו. דיאלוג הוא בית ספר לשפות זרות, ששייך לאוניברסיטה הפתוחה, והוא אחד מהמקומות המומלצים ללימודי שפה זרה.
מסלולי לימוד
גלריית תמונות ווידאו
מידע נוסף
מגוון רחב של שפות שנלמדות
אחד היתרונות הגדולים ב"דיאלוג" הוא שנלמדות בו המון שפות. גם שפות "נדירות" שקשה למצוא בבתי ספר אחרים לשפות כמו למשל יוונית וטורקית. לצד השפות האלו יש גם לימודי שפות נפוצות יותר כמו: איטלקית, רוסית, אנגלית וכו'. הלימודים בדיאלוג מתאימים גם לחסרי ידע קודם והעובדה שבית הספר שייך לאוניברסיטה הפתוחה מקנה לו יתרונות רבים ונוספים: חיבור לאקדמיה, נגישות לספרייה, לחומרי לימוד, לאמצעים טכנולוגיים ועוד.

שיטת לימוד שמוכיחה את עצמה פעם אחר פעם
שיטת הלימוד הייחודית של דיאלוג היא אחת החוזקות הגדולות של בית הספר. בדיאלוג מאמינים שהדרך ללימוד שפה היא דרך השימוש בה ולכן מקפידים על לימוד באמצעות דיבור. הלמידה מתבצעת בקבוצות קטנות וכך מצליחים התלמידים לקדם את שטף הדיבור בצורה מצוינת. המורים מלווים כל תלמיד בצורה אישית ודואגים לחזק אותו על מנת לשפר את ביצועי השיח שלו. שיתוף הפעולה בקבוצה הקטנה הוא זה שמצליח לרכוש שפה ברמה גבוהה.

קורסים שמתאימים לכולם!
גם אם אתם רוצים ללמוד שפה לטובת העבודה או המקצוע שלכם (אנגלית עסקית או סינית למשל) וגם אם אתם חולמים ללמוד שפה זרה כדי להעשיר את הידע שלכם, דיאלוג הוא המקום הטוב ביותר לעשות זאת. שנים של ניסיון והבנה בצרכי התלמידים הביאו ליצירת תכניות לימוד שמתאימות לכולם. בית הספר עובד עם מספר גדול של חברות וארגונים (לצד הקורסים השגרתיים) ומקפיד להתמקצע וללמוד לכל אורך הדרך. אם אתם רוצים לשפר את הביטחון העצמי שלכם בשיח בשפה זרה, רוצים לדבר בלי לחשוש, ולשפר מיומנויות ביצוע - דיאלוג הוא ללא ספק המקום בשבילכם.
כתובות, מפות ודרכי הגעה