לימודים
תפנית. בית ספר למנהלים של האוניברסיטה הפתוחה

תפנית. בית ספר למנהלים של האוניברסיטה הפתוחה

לתפנית סניפים בפריסה ארצית כשכולם חורטים על דגלם הובלה למצוינות, רמה לימודית גבוהה, וצוות מרצים מנצח.

הלימודים מתקיימים ב:

אתם כבר הרבה שנים בשוק העבודה. למדתם תואר ראשון ואפילו שני, מילאתם שורה של תפקידים, אבל אתם מרגישים שמשהו חסר לכם כדי לשבור את תקרת הזכוכית. חשבתם ללמוד ניהול בתכנית מיוחדת שמותאמת לתחום העיסוק שלכם? תפנית הוא המקום הטוב ביותר לעשות זאת. בית הספר שייך לאוניברסיטה הפתוחה ומחזיק ב-30 שנות ניסיון בהכשרת מנהלים. מגוון הקורסים בתפנית הוא רחב במיוחד ונוגע בתחומים שונים ורלוונטיים ביותר בשוק התעסוקה.
מסלולי לימוד
גלריית תמונות ווידאו
טרם עודכנו תמונות/וידאו עבור תפנית. בית ספר למנהלים של האוניברסיטה הפתוחה בקרו חזרה בקרוב...

מגוון קורסי ניהול ותכניות לימוד בתחומים שונים

בבית הספר למנהלים של תפנית מחכים לכם קורסי ניהול בתחומים שונים שמתאימים למי שכבר נושא במשרה בכירה ורוצה להתקדם, אך גם למי שלא. תכניות הלימוד המגוונות כוללות תכנים שרלוונטים למנהלים מתחילים או מנוסים בנושאים כלכליים, טכנולוגיים, ארגוניים ועוד. קורס דירקטורים, קורסי ניהול למשרות בכירות, קורס ניהול כלכלת המשפחה, קורס ניהול פרויקטים, וקורס ניהול הדרכה הם רק חלק מהקורסים שמחכים לכם בתפנית.

אפשרות ללימודים פרונטאלים או לקורסים מקוונים

בית הספר תפנית שייף, כאמור, לאוניברסיטה הפתוחה מה שאומר שהסטודנטים נהנים מחיבור לאקדמיה. זה בא לידי ביטוי בחיבור למקורות המידע, לספריה, לספרי הלימוד ולכל מה שהם יצטרכו על מנת לרכוש ידע ולהתקדם. בתפנית מציעים קורסים פרונטאליים באחד מסניפי בית הספר שפזורים ברחבי הארץ אך לא רק. בעידן של היום, בו מנהלים לא תמיד יכולים להרשות לעצמכם לצאת ללימודים, בתפנית נותנים אפשרות ללימודים מקוונים. תכני הלימוד בקורסים מעודכנים בהתאם לשינויים בשוק וכוללת מתן של כלי ניהול מתקדמים ויעילים. הלמידה המקוונת מתבצעת תוך שימוש באמצעים חדשניים ותמיכה מלאה של אנשי הצוות.

סגל מרצים בכיר ובעל ניסיון רב

בתפנית שמים דגש גדול במיוחד על רמה לימודית גבוהה ועל תכניות לימודים חדשניות. צוות המרצים מגיע עם ניסיון רב בתחומים שהוא מלמד. מדובר בטובי המרצים מהתעשייה שמקפידים לחלוק את הידע והניסיון שלהם עם הסטודנטים וללוות אותם לאורך הלימודים וגם אחריהם. המרצים בתפנית הם אחת הסיבות המובהקות להגיע ללימודים בבית הספר והם גם מה שהופך את תפנית למבוקש כל-כך. בואו ללמוד ניהול מהמנהלים הטובים ביותר!