היחידה ללימודי חוץ מכללת אשקלון

היחידה ללימודי חוץ מכללת אשקלון

בואו לרכוש מקצוע בסביבה לימודים מטופחת ואיכותית!

אם אתם מחפשים קורסים מקצועיים ולימודי תעודה ברמה גבוהה ביותר, היחידה ללימודי חוץ במכללת אשקלון היא למעשה בדיוק מה שאתם מחפשים. היחידה שייכת למכללה האקדמית ומציעה מגוון מסלולי לימוד מבוקשים ואיכותיים. סגל המרצים נבחר בקפידה ותכנית הלימודים מותאמת לדרישות בשוק העבודה. היחידה ללימודי חוץ מאפשרת לסטודנטים זמינות גבוהה למקורות ידע אקדמית והשתתפות פעילה בחיים הסטודנטיאלים העשירים של המכללה.
מסלולי לימוד
טרם עודכנו מסלולי לימוד עבור היחידה ללימודי חוץ מכללת אשקלון
גלריית תמונות ווידאו
מידע נוסף
קורסים ומסלולי לימוד ביחידה ללימודי חוץ במכללת אשקלון
היחידה ללימודי חוץ במכללה האקדמית אשקלון מציעה מגוון רחב של מסלולי לימוד שנחשבים למבוקשים ביותר בשוק העבודה. בין הקורסים השונים תמצאו: קורסים בהנהלת חשבונות, קורס קבלני שיפוצים, קורס סוכני ביטוח, קורס יועצי משכנתאות, קורסים במדיה חברתית, קורס מזכירות רפואית ועוד מגוון רחב במיוחד. הדגש ביחידה ללימודי חוץ הוא על בניית תכנית לימודים שתכשיר את הסטודנטים לעיסוק במקצוע מיד בתום הלימודים.

אפשרות לצבוע ידע וניסיון שישמשו אתכם בשוק העבודה
כפי שציינו, תכניות הלימוד בקורסים השונים מותאמות לדרישות בשוק העבודה. זה אומר שהתכנים משתנים ומתעדכנים בהתאם למה שקורה בשוק כדי שתוכלו לצבור ידע מדויק ופרקטי. היחידה ללימודי חוץ פועלת בהצלחה כבר שנים רבות ומוציאה לשוק התעסוקה בוגרים רבים שמשתלבים בהצלחה במקצועות מבוקשים ובמקומות עבודה נחשבים. תכניות הלימוד נועדו להכשיר אתכם לעיסוק בתחום מיד עם סיום הלימודים.

מרצים מובילים ובעלי מוניטין, כיתות לימוד חדישות
צוות המרצים והמדריכים ביחידה ללימודי חוץ מגיע כולו מהשטח ונבחר בזכות יכולות ההוראה שלו ושלל האיכויות שהוא מציג. סגל ההוראה כאן הוא החוזקה הגדולה של המקום והוא נבחר בזכות המוניטין והידע שלו. בנוסף לכך, כיתות הלימוד מציעות סביבה לימודית חדשנית ואיכותית שמאפשרת לסטודנטים לבצע תרגול מעשי ברמה הגבוהה ביותר. ככה לומדים מקצוע בצורה היעילה ביותר!עם כל הכבוד ללימודים עיוניים, לתיאוריות ולספרי הלימוד - מה שיקבע את הצלחתכם במקצוע הוא כמות התרגולים וההתנסויות שלכם. בשביל זה צריך "לפצח" את סודות המקצוע עוד בזמן הלימודים, ובדיוק את זה מנסים לעשות ביחידה ללימודי חוץ במכללת אשקלון. ככה לומדים היום מקצוע!
כתובות, מפות ודרכי הגעה