החטיבה ללימודי חוץ של המכללה האקדמית תל-חי

החטיבה ללימודי חוץ של המכללה האקדמית תל-חי

רמה לימודית גבוהה, סגל מרצים בכיר, פעילויות תרבות ועשייה חברתית, וכמובן נוף גלילי עוצר נשימה שמשקיף מכל פינה.

אם אתם כבר עוסקים בתחום מסוים אבל מרגישים שדרוש לכם ידע מקצועי נוסף כדי להתקדם ולהתפתח, חטיבת לימודי החוץ בתל חי היא בדיוק המקום בשבילכם. אבל גם אם אתם מאלו שטרם התחילו את דרכם המקצועית, ואתם מחפשים מקום לרכוש בו ידע וכלים מקצועיים, מבלי להתחייב למסלול לימודי תואר ארוכים, החטיבה בתל חי יכולה להתאים לכם במיוחד. היא אמנם שייכת למכללה האקדמית תל חי אך היא מציעה מגוון קורסים, הכשרות ולימודי תעודה שאינם חלק ממסלול ללימודי תואר. החטיבה נמצאת בכתלי המכללה וכוללת את כל מה שטוב ואהוב בה.
מסלולי לימוד
טרם עודכנו מסלולי לימוד עבור החטיבה ללימודי חוץ של המכללה האקדמית תל-חי
גלריית תמונות ווידאו
מידע נוסף
מה לומדים בחטיבה ללימודי חוץ בתל חי?
הדגש ביחידה ללימודי חוץ של מכללת תל חי הוא להביא למתעניינים מגוון גדול במיוחד של הכשרות כדי שכל אחד יוכל למצוא תחום שמעניין אותו. תמצאו כאן קורסים בתחומי התוצרת החקלאית הישראלית (קורס גידול דבורים וייצור שמן זית למשל), קורסים בתחומים הפיננסיים (חשבי שכר והנהלת חשבונות למשל), קורסים בתחומי ההייטק (בדיקת תוכנה, אילוסטרייטור ואחרים), לימודי שיטות טיפול כאלה ואחרות (טיפול רגשי וטיפול משפחתי לדוגמה) ועוד קורסים רבים שקצרה היריעה מלהכיל.

כל הסיבות לבחור ללמוד קורסים ולימודי תעודה דווקא במכללת תל חי
המגוון הגדול של תחומי הלימוד הוא היתרון הגדול של חטיבת לימודי החוץ בתל חי ואחת מהסיבות שמושכות אליה תלמידים מהצפון, אך לא רק. בגלל שרוב הלימודים מתקיימים במתכונת חלקית ולא על פני כל השבוע, זה מאפשר גם לאנשים שמתגוררים רחוק יותר להגיע ללמוד כאן. סגל המרצים בחטיבה נבחר בפינצטה בזכות הניסיון המקצועי שלו וכישורי ההוראה שלו ונחשב לצוות מוביל ומוערך. לכל אלו תוסיפו את העובדה שהחטיבה היא חלק מהמכללה האקדמית, מה שאומר שיש לכם נגישות למבני האקדמיה ולמרכזי הידע והמחשוב שבה, והנה קיבלתם את כל הסיבות למה לבחור דווקא בתל חי.

למי הלימודים מתאימים?
לימודים בחטיבת החוץ מתאימים למעשה לכולם. ישנם קורסים שמיועדים לאנשי מקצוע שרוצים לרכוש ידע נוסף (מה שנקרא בעצם "לימודי המשך"), וישנם קורסים שמיועדים למתחילים ללא ניסיון קודם. תנאי הקבלה משתנים מקורס לקורס, אך ברוב המקרים הם נוקשים פחות מאלו של לימודי התארים ונגישים למספר רב יותר של אנשים.
כתובות, מפות ודרכי הגעה