היחידה ללימודי חוץ - המרכז האקדמי למשפט ולעסקים

היחידה ללימודי חוץ - המרכז האקדמי למשפט ולעסקים

המוסד האקדמי שנמצא ברמת גן הוקם ברוח של חדשנות, קידמה והצלחה וזה בא לידי ביטוי במסלולי הלימוד האקדמים אך גם בתכניות הלימוד של המרכז ללימודי חוץ

מה חשוב לכם כשאתם מחפשים קורס מקצועי? שתרכשו ידע פרקטי וחדשני? שיעבירו אותו סגל הוראה שמגיע מהשטח? שתכני הלימוד יהיו מותאמים לשינויים במשק? שהוא יעניק לכם תעודה שתפתח בפניכם אפשרויות נוספות? כל אלו הם חלק בלתי נפרד ממה שמחכה לכם בקורסים שמועברים ביחידה ללימודי חוץ של המרכז למשפט ועסקים.
מסלולי לימוד
טרם עודכנו מסלולי לימוד עבור היחידה ללימודי חוץ - המרכז האקדמי למשפט ולעסקים
גלריית תמונות ווידאו
מידע נוסף
מה לומדים כאן?
היחידה ללימודי חוץ של המרכז האקדמי למשפט ועסקים ברמת גן מציעה מגוון קורסים ותכניות לימוד בתחומים שונים. בין המגוון שקיים כאן תמצאו : קורס דירקטורים, לימודי גישור, קורסים בתחום האימון העסקי, ועוד. תכניות הלימוד כוללות תכנים חדשניים ומתקדמים שישרתו אתכם בחיים המקצועיים שלכם. אחת מהמטרות שהמרכז האקדמי למשפט ועסקים חרט על דגלו היא ליצור תשתית אנושית שתבטא קידמה וחדשנות. מסלולי הלימוד האקדמים מממשים את המטרה הזו היטב אך בהחלט גם הקורסים במקצועיים ביחידה ללימודי חוץ.

למה ללמוד כאן?
היתרון הגדול של לימודים במרכז למשפט ועסקים הוא שהיחידה ללימודי חוץ שייכת בקשר הדוק למרכז האקדמי. זה אומר שיש לכם נגישות לכל מקורות הידע הדרושים (ספריה , מקורות מידע דיגיטליים וכו'), וכן שסגל ההוראה כולל גם מרצים מגיעים מהמרכז האקדמי. בשל הקשר לאקדמיה, הרמה של הקורסים המקצועיים כאן היא גבוהה במיוחד ולמרות שלא מדובר בתכניות לימוד אקדמיות, הן נחשבות לאיכותיות ביותר. אם אתם מחפשים קורס מקצועי שבאמת יקדם אתכם מבחינה מקצועית ויאפשר לכם לפתח את הקריירה, היחידה ללימודי חוץ במרכז למשפט ועסקים הוא המקום בשבילכם.

למי הלימודים ביחידה ללימודי חוץ מתאימים?
תנאי הקבלה לקורסים ולהכשרות במרכז ללימודי חוץ משתנים מקורס לקורס ולכן יש לבחון כל קורס בנפרד. יש הכשרות שמתאימות לבעלי מקצוע שמגיעים עם ידע וניסיון, ויש כאלו שמיועדות למי שלא צבר ניסיון קודם ורוצה להתחיל את דרכו המקצועית. יש גם לא מעט קורסים שמתאימים לחיילים משוחררים שמחפשים הכשרה מקצועית שתאפשר להם לפתח קריירה.
כתובות, מפות ודרכי הגעה