לימודים
סמי שמעון - המרכז ללימודי חוץ

סמי שמעון - המרכז ללימודי חוץ

המכללה האקדמית ע"ש סמי שמעון מפעילה בשטחה מרכז ללימודי חוץ שנותן מענה לעובדים מקצועיים ולבוגרי המסלולים האקדמאים שמחפשים להתקדם ולהתפתח בתחומים נוספים.

הלימודים מתקיימים ב: אשדוד / באר-שבע

למדתם מקצוע מכובד ומבוקש, אתם עובדים פה כבר תקופה לא מבוטלת אבל מידי פעם מתגנב לו הצורך לרכוש ידע נוסף מבלי להתחייב ללימודי תואר ארוכים ומפרכים. אז חשבתם על השתלמות או קורס מקצועי שיפתח אתכם אבל אתם לא מוצאים את המקום המדויק לעשות זאת. היחידה ללימודי חוץ בסמי שמעון הוא בדיוק המקום שאתם מחפשים. מכללת סמי שמעון (SCE) נחשבת לאחת המכללות המובילות ללימודי הנדסה עם סניפים באשדוד ובבאר שבע.
מסלולי לימוד
 • קורס אבטחת מידע

  התוכנית שמכינה אותכם לקראת ארבע הסמכות בינלאומיות ומועברת בהדרכתם של בולטי המרצים בארץ

 • קורס סייבר

  המסלול שיכשיר אותכם מומחי אבטחת מידע וסייבר בעלי התמחות בטכנולוגיות תקיפה | Certified Cyber Administrator

 • קורס QA

  תכנית למידה שתספק לך את הידע המקצועי התיאורטי והמעשי העדכני ביותר בשוק כיום

 • קורס אוטוקאד

  לומדים לשלוט בתוכנה במיומנות רבה, לבצע בקרת איכות באמצעות סימולציות, ולבצע שימוש נכון ויעיל לתכנון שרטוט והדמיה

 • קורס שיווק דיגיטלי

  קורס שיווק דיגיטלי למהנדסים וליזמים שיספק לכם את כל הכלים והטכניקות הנחוצים בעולם זה

 • קורס בקרים מתוכנתים

  הקורס שיקנה לכם ידע בסיסי בתחום ויכולת תכנות ראשונית- מבוסס על פלטפורמת S7 של חברת סימנס.

 • קורס REVIT

  קורס שיצייד אותכם בידע רב ובכלים הנדרשים ע"מ שתפיקו את המיטב מתוכנה זו

גלריית תמונות ווידאו
טרם עודכנו תמונות/וידאו עבור סמי שמעון - המרכז ללימודי חוץ בקרו חזרה בקרוב...

קורסים, סדנאות והשתלמויות שיאפשרו לכם להתקדם ולהתפתח!

גם אם למדתם תואר אקדמי מורכב במיוחד ואתם נחשבים לעובדים מקצועיים ביותר, אסור לכם לדרוך במקום. השינויים הטכנולוגיים הם כל כך מהירים ומה שלמדתם במהלך התואר יכול להיות לא מספק לעבודתכם בשטח. בדיוק לזה המרכז ללימודי חוץ של סמי שמעון נותן מענה. תמצאו כאן מגוון רחב של קורסים, סדנאות והשתלמויות לעובדים ולצוותי עובדים על מנת שיוכלו להתעדכן בשינויים ולהתפתח מבחינה מקצועית. בנוסף לכך המרכז מקיים קורסים במפעלים ובמוסדות כדי לתת מענה לצרכים הייחודיים של כל מקום עבודה.

סגל מרצים מומחים בתחומם

במרכז ללימודי חוץ של סמי שמעון פועלים מרצים שהם חלק מהמכללה האקדמית וכן מרצי חוץ שנחשבים למומחים בתחומם. כל הסגל שמעביר את הקורסים וההשתלמויות נבחר בקפידה בזכות הניסיון המקצועי שלו וכמובן שבזכות כישורי ההוראה. במרכז מאמינים שסגל המרצים הוא חלק בלתי נפרד מהצלחת הקורס ואין כל פשרות בעניין. בראש היחידה ללימודי חוץ עומד פרופסור סעד תפוחי שמתמחה בארגון ופיתוח תכניות לימוד לבוגרים אקדמים ולעובדים מקצועיים והוא שם לו למטרה ליצור תכניות מגוונות שתואמות את הלך הרוח בעולם התעשייה והטכנולוגיה.

תכני לימוד שמותאמים לצרכים שלכם ולהתפתחויות בשוק העבודה

היתרון הגדול של לימודים במרכז ללימודי חוץ של סמי שמעון הוא תכניות הלימוד המגוונות. נושאי הלימוד בתכניות השונות נקבעות על פי הדרישות של שוק העבודה, אבל לא רק. תכני הקורסים מותאמים גם לדרישות של העובדים והמנהלים ובמידה ואתם חשים שאתם זקוקים לקורס ספציפי ניתן לפנות למרכז ותקבלו מענה שמותאם אליכם באופן אישי. צוות הפיתוח של תכניות הלימוד מיומן ביצירת קורסים מקצועיים שנותנים מענה מדויק ופרטני לכל ארגון.