יחידות ללימודי חוץ

הכשרה מקצועית ולימודי תעודה בחסות מוסדות אקדמיים מוכרים

היחידות ללימודי חוץ אלו למעשה יחידות שנמצאות בתוך מוסדות הלימוד האקדמאים, הן משתמשות בתשתית שלהם אך מציעות קורסים ולימודים שאינם נחשבים לאקדמאים. אלו יכולים להיות לימודי תעודה, השתלמויות, קורסים מקצועיים, קורסי העשרה ועוד. המרצים ביחידות ללימודי חוץ לעתים יהיו חלק מהסגל האקדמי של המקום ולעתים ילמד רק ביחידות ללימודי חוץ.
כבר 30 שנה שבית הספר "חשיפה" מכשיר בהצלחה סטודנטים למקצועות התקשורת והדיגיטל ומקפיד להתעדכן ולעדכן את התכנים בהתאם לשינויים בשוק
הלימודים מתקיימים ב:
בואו לרכוש מקצוע בסביבה לימודים מטופחת ואיכותית!
הלימודים מתקיימים ב:
תמצאו כאן מגוון הכשרות שמתאימות לחיילים משוחררים או לכל מי שזו הפעם הראשונה שהוא ניגש לרכוש ידע מקצועי ואין לו ידע או ניסיון קודמים בתחום הספציפי.
הלימודים מתקיימים ב:
חווית הלמידה באחווה היא נעימה במיוחד, מלאה בחדשנות, ידע והעשרה.
הלימודים מתקיימים ב:
כבר למעלה מ-25 שנים שהמרכז ללימודי חוץ במכללת כינרת מעביר קורסים, סדנאות ומסלולים ללימודי תעודה במגוון רחב של תחומים
הלימודים מתקיימים ב:
גוף תרבות שמציע מגוון רחב של תחומי ידע מסקרנים במיוחד
הלימודים מתקיימים ב:
רמה לימודית גבוהה, סגל מרצים בכיר, פעילויות תרבות ועשייה חברתית, וכמובן נוף גלילי עוצר נשימה שמשקיף מכל פינה.
הלימודים מתקיימים ב:
לתפנית סניפים בפריסה ארצית כשכולם חורטים על דגלם הובלה למצוינות, רמה לימודית גבוהה, וצוות מרצים מנצח.
הלימודים מתקיימים ב:
בית הספר מלמד בשיטת לימוד ייחודית ועובדים בו מרצים מהשורה הראשונה שיש להם ניסיון רב שנים בלימוד שפות.
הלימודים מתקיימים ב:
המוסד האקדמי שנמצא ברמת גן הוקם ברוח של חדשנות, קידמה והצלחה וזה בא לידי ביטוי במסלולי הלימוד האקדמים אך גם בתכניות הלימוד של המרכז ללימודי חוץ
הלימודים מתקיימים ב:
אם אתם מחפשים ללמוד שיטות טיפול ייחודיות ולרכוש ידע וכלים שעומדים בסטנדרטים בינלאומיים, מירב הוא המקום בשבילכם.
הלימודים מתקיימים ב:
מחפשים מקום איכותי ללמוד בו קורסים ולימודי תעודה? מכללת ספיר היא בדיוק המקום הזה.
הלימודים מתקיימים ב:
המכללה האקדמית הירושלמית מציעה לא רק לימודי תואר, אלא גם מגוון גדול של קורסים ולימודי תעודה באווירה אקדמית וברמת לימודים גבוהה במיוחד
הלימודים מתקיימים ב:
לימודי חוץ במכללה האקדמית נתניה
הלימודים מתקיימים ב:
תכני הלימוד נבחרים בקפידה בתכניות לימוד הן איכותיות ביותר ומעשיות
הלימודים מתקיימים ב:
המכללה האקדמית ע"ש סמי שמעון מפעילה בשטחה מרכז ללימודי חוץ שנותן מענה לעובדים מקצועיים ולבוגרי המסלולים האקדמאים שמחפשים להתקדם ולהתפתח בתחומים נוספים.
הלימודים מתקיימים ב:
ביחידות ללימודי חוץ של האוניברסיטאות והמכללות השונות ניתן לקחת קורסי העשרה אך גם קורסים והכשרות מקצועיות. אם אתם כבר עוסקים במקצוע מסוים תוכלו למצוא מגוון קורסים שקשורים למקצוע ויעשירו את ארגז הכלים המקצועי שלכם. כך למשל מורים ואנשי חינוך יוכלו לקחת השתלמויות וקורסים מקצועיים ביחידה ללימודי חוץ במכללת אחווה או בכל סמינר לחינוך שמפעיל יחידה ללימודי חוץ. היחידות ללימודי חוץ מפעילות קורסים עם תוכניות לימודים במגוון רחב של תחומי ידע. ניתן למצוא בהן גם קורסים שאינם קשורים למקצוע מסוים ולמעשה פתוחים בפני כל מי שחפץ להעשיר את הידע שלו.

לימודי תעודה במכללה מוכרת
לימודי תעודה אלו לימודים קצרים יותר מאשר לימודי תואר ראשון כאשר בסופם תקבלו תעודה שתשמש אתכם לעיסוק במקצוע שלמדתם. ברוב המקרים לימודי תעודה מתקיימים ביחידות ללימודי חוץ של המוסדות הלימודיים השונים, וניתן למצוא לימודי תעודה במגוון רחב של תחומים. תוכלו למשל ללמוד תעודת מטפל בבעלי חיים ביחידה ללימודי חוץ במכללות השונות לחינוך, תעודת עריכה לשונית, הדרכת הורים וכו'. לימודי תעודה הם הזדמנות מצוינת לרכוש תעודת מקצוע ולהשתלב בשוק העבודה בתחום שמעניין אתכם. היחידות ללימודי חוץ מציעות מגוון מסלולי לימוד לתעודה עם תכנים מגוונים ומרצים מצוינים.

היחידה ללימודי חוץ בצלאל
היחידה ללימודי חוץ בבצלאל שבירושלים נועדה כדי לאפשר לכל מי שרוצה להרחיב את אופקיו ולהעשיר את הידע שלו בתחומי האמנות השונים. אם תנאי הקבלה לבצלאל נחשבים לנוקשים ודורשים תיק עבודות ברמה גבוהה, הרי שהקבלה ללימודים ביחידת חוץ היא קלה וזמינה לכולם. תוכלו להירשם לאחד מהקורסים שפתוחים לקהל הרחב וליהנות מהרחבת אופקים בתחומי האמנות השונים. היחידה מציעה קורסים כמו: תחריט, רישום, צילום סטילס למתחילים, תוכנות פוטושופ ועוד. זה מאפשר לאנשים בכל הגילאים להגשים חלומות ישנים וליהנות מקורסים איכותיים במכללה הנחשבת והיוקרתית הזו.

היחידה ללימודי חוץ אוניברסיטת חיפה
תושבי הצפון שמעוניינים בלימודי תעודה או בלימודי העשרה מסוגים שונים יכולים להשתלב ללימודים ביחידה ללימודי חוץ של אוניברסיטת חיפה. היחידה מציעה מגוון מסלולי לימוד ובניהם תוכלו למצוא: לימודי תעודת אימון, הנחיית קבוצות, הפקת אירועים ואפילו לימודי רדיו וקריינות. יחידות ללימודי חוץ קיימות כמעט בכל מוסד אקדמאי ומאפשרות לתושבי כל אזורי הארץ להתקבל ללימודים שמעניינים אותם. תנאי הקבלה ללימודים האלו משתנים ממסלול למסלול וממוסד למוסד אך ברוב המקרים הם קלים יותר וזמינים כמעט לכולם.