לימודים
בלאד ליין - לימודי קעקועים

בלאד ליין - לימודי קעקועים

קורס מקעקים בסטודיו של מקצוענים

הלימודים מתקיימים ב: ראשון לציון

מאז ומתמיד אמרו לכם שיש לכם כישרון ציור יוצא דופן ולא ידעתם מה לעשות איתו? הנה מצאנו לכם פיתרון יצירתי שיאפשר לכם להשתמש בכישרון למקצוע מבוקש, מתגמל ומאוד מאוד מיוחד. קורס קעקועים, חברים! המקום בו תוכלו ללמוד את כל הסודות, הטיפים, והשיטות להצלחה. כי כישרון ציור זה מאוד חשוב אבל זה לא מספיק וחייבים גם טכניקה.
מסלולי לימוד
 • קורס קעקועים

  ללמוד לקעקע מאנשי מקצוע בסטודיו מקצועי

  קורס המקעקעים מועבר על ידי על ידי עופר בן לולו. מקעקע בעל ניסיון עשיר בתחום. 
  הקורס כולל מבוא עיוני והרבה עבודה מעשית, במהלך הלימודים ניגע בנושאים שונים כגון:
  - היסטוריית הקעקועים
  - מכונות קעקועים
  - אנטומיה של העור
  - מחטים וציוד נלווה
  - סגנונות קעקועים
  - ציור מותאם קעקועים ובניית סקיצה
  - התנהלות בסטודיו
  - סטאז׳ (ביצוע קעקועים אמיתיים על אדם)
  קורס מקעקעים ב-Bloodline יתקיים פעמיים בשבוע בימים א׳ + ד׳, בשעות 18:00-21:00 במשך 3 חודשים. סה״כ 72 שעות. 

גלריית תמונות ווידאו
טרם עודכנו תמונות/וידאו עבור בלאד ליין - לימודי קעקועים בקרו חזרה בקרוב...
קבלו שיחת ייעוץ חינם מלאו את הפרטים הבאים ויעצי הלימודים של בלאד ליין - לימודי קעקועים יחזרו אליכם עם פרטים ומידע רלוונטיים.
אם כבר קורס קעקועים אז רק ב"בלאד-ליין" - בית הספר המבוקש והמקצועי ללימודי קיעקוע. "בלאד ליין" הוא ה-מקום ללמוד את סודות המקצוע, להתנסות, להשתפר, גם לעשות טעויות, ובעיקר לסיים את הקורס כשאתם בשלים לקעקע!

למה בלאד ליין הוא המקום הטוב ביותר למי שרוצה ללמוד קורס קעקועים שיהפוך אותו למקעקע מקצועי ומבוקש?

כשזה נוגע ללימודי קיעקוע יש חשיבות מכרעת למי שמעביר את הקורס ולא כל אחד יכול לעשות זאת. להיות מקעקע זה לחרוץ גורלות ואנחנו ממש לא מגזימים! מדובר על יצירה בלתי הפיכה שלא ניתן להסיר ( אלא אם כן מדובר על תהליך מורכב) ולכן חשוב ללמוד קורס קעקועים מקצועי ממומחים בתחום. כאלו שיגלו לכם את כל השיטות והסודות מבלי להחסיר דבר. בית הספר "בלאד ליין" ממוקם בראשל"צ ומושך אליו תלמידים מכל הארץ שמגיעים אליו, בין היתר, בזכות עופר בן לולו שמעביר את הקורס. עופר הוא מקעקע מקצועי עם שנים של ניסיון ויכולת הדרכה יוצאת דופן.

מה לומדים בקורס קעקועים ב"בלאד ליין"

סיבה נוספת שהופכת את קורס הקעקועים של בלאד ליין לקורס מומלץ כל-כך היא נושאי הלימוד שבקורס. בבלאד ליין יצרו תכנית לימודים מקיפה ומדויקת שכוללת את כל מה שצריך לדעת כדי להיות מקעקע טוב. הקורס נמשך על פני 3 חודשים וכולל שני מפגשים בשבוע. במהלכו תלמדו על היסטוריית הקעקועים, מכונות קעקועים שונות שקיימות בשוק, אנטומיה של העור, סגנונות קעקועים, התנהלות רצויה בסטודיו לקעקועים וכמובן התנסות מעשית נרחבת ביותר.

קורס קעקועים עם התנסות מעשית

לא קל למצוא קורס קעקועים שכולל סטאג' אמיתי שבו אתם מקעקעים על בן אדם במסגרת תכנית הלימודים. בבלאד ליין זה קיים! קורס קעקועים ללא התנסות מעשית נרחבת לא יכשיר אתכם לעיסוק במקצוע. עליכם להתנסות, במסגרת הלימודים, כמה שיותר בציור קעקועים אמיתיים כדי שתוכלו לצאת לשוק הקעקועים עם כמה שיותר ניסיון מעשי. בבלאד ליין ילדו איתכם צעד צעד בתרגול מעשי נרחב כולל סטאג' של קיעקוע על אנשים!