לימודים
מכללת הייטק SVCollege

מכללת הייטק SVCollege

מכללת הייטק SVCollege מגוון לימודי תעודה בתחומי ההייטק שיקפיצו את הקריירה שלכם ויפתחו לכם את הדלתות שצריכות להיפתח.

הלימודים מתקיימים ב: אונליין (מכל מקום)

להשתלב בחברת הייטק כבר מזמן הפך לחלום של רוב צעירי ישראל שפועלים להגשמתו עוד מתקופת התיכון. לעבוד בחברת הייטק זה ליהנות מתנאי העבודה הכי טובים שיש, ממשכורות שמנות, מפינוקים והטבות וכן, גם מיוקרה והילה שמרחפות מעל כל מי שמספר על עצמו שהוא "עובד הייטק". בניגוד למה שנהוג לחשוב לא חייבים ללמוד תואר במשך 3 או 4 שנים, ואפשר גם ללמוד קורסים בהייטק ולהשתלב באמצעותם בחברות ההייטק השוות ביותר.
מסלולי לימוד
גלריית תמונות ווידאו
טרם עודכנו תמונות/וידאו עבור מכללת הייטק SVCollege בקרו חזרה בקרוב...
קבלו שיחת ייעוץ חינם מלאו את הפרטים הבאים ויעצי הלימודים של מכללת הייטק SVCollege יחזרו אליכם עם פרטים ומידע רלוונטיים.

מגוון קורסים בתחומי הייטק מבוקשים ביותר

במכללת SVCollege מחכים לכם מסלולי לימוד תעודה וקורסים מקצועיים בתחומים שונים ומגוונים. תכניות הלימוד והקורסים פותחו בזיקה לביקוש בשוק העבודה ובמטרה להכשיר אתכם להשתלבות מהירה בעולם ההייטק. תמצאו כאן קורסי פיתוח, קורס בדיקת תוכנה QA, קורס ניהול רשתות, קורסי הסבה להייטק, קורסי גיימינג וקורסים נוספים. בוגרי הקורסים במכללה מחזיקים בידע רלוונטי ומבוקש שמעניק להם יתרון גדול בשוק העבודה.

שיטת לימוד ייחודית ששמה דגש על פרקטיות

המטרה של המכללה היא להכשיר את הבוגרים לעיסוק בתחומי ההייטק, את יתרה מזאת - גם לסייע להם למצוא עבודה כמה שיותר מהר. שיטת הלימוד שמה דגש על למידה פרקטית ומעשית שמדמה באופן מדויק את הנעשה בשטח. הלימודים מתבצעים בשיטה מדויקת וממוקדת ומועברים על ידי מרצים בכירים בתעשייה שמתמקדים בפרקטיות. המכללה מתחייבת להתנסות מעשית וכן לסיוע בהשמה.

ליווי מקצועי עד לרגע חתימת החוזה

צוות המרצים במכללה מגיע מתפקידים בכירים בתעשיית ההייטק ונבחר בקפידה בזכות כישורי ההוראה שלו ובזכות הנכונות לליווי צמוד ומקצועי של הסטודנטים. אחד היתרונות הגדולים של למידה במכללת  SVCollege זה הליווי הצמוד, הסיוע בהשמה לחברות הייטק ומוכוונות הגבוהה של צוות המכללה לסיוע במציאת עבודה בתחום. שלא כמו במקומות אחרים, כאן עובדים בשבילכם ובשביל שתמצאו עבודה טובה בהייטק אחרי הלימודים.