מכללת איקום ECOM SCHOOL

מכללת איקום ECOM SCHOOL

הצטרפו גם אתם לבוגרים של איקום שרכשו ידע וכלים שמשמשים אותם היום במשרות נחשקות בתעשיית ההייטק.

אם גם אתם חולמים להיכנס לעולם ההייטק, ליהנות מתנאי עבודה מעולים, מעבודה מעניינת, ממשכורות מתגמלות, ומכל ההילה שמתלווה לעובדי ההייטק, כדאי שתכירו מקרוב את מכללת איקום. המכללה ללימודי מקצועות ההייטק והדיגיטל שמובילה תכנית יזמות אינטרנטית שמוכרת על ידי CISCO העולמית! המכללה שמה לה למטרה משימה מאתגרת של שינוי תודעת חינוך ופיתוח למידה חדשנית, והיא בהחלט עומדת בה.
מסלולי לימוד
גלריית תמונות ווידאו
מידע נוסף
לימודי הייטק בסניפים בפריסה ארצית
אחד היתרונות הבולטים של מכללת איקום הוא שהיא מפעילה מספר סניפים באיזורים שונים בארץ. בתל אביב מחכים לכם 2 סניפים אך גם בערים רחוקות יותר מהמרכז כמו באר שבע ואשקלון. בנוסף ללימודים הפרונטאליים איקום הם מפעילים את "הרשת החברתית" שפעילה 24/7 ונותנת מענה און ליין בתחומי הלימוד השונים. כיתות הלימוד בסניפי המכללה מבטאות את החדשנות הלימודים שאיקום מקדמת והן כוללות מראה אורבני מעוצב, ציוד חדשני ואיכותי וכל מה שצריך כדי ללמוד את התחום בצורה הטובה ביותר.

קורסים למקצועות ותחומים מבוקשים בהייטק
תכניות הלימוד במכללת איקום נכתבו לאחר מחקר מקיף ומחשבה רבה במטרה להכשיר את הסטודנטים להשתלבות מהירה ומוצלחת בתעשייה. הם עוסקים בתחומים שיש להם ביקוש ומסתנכרנים באופן שוטף עם השינויים שמתרחשים מעת לעת. בין מגוון הקורסים שנלמדים במכללה תמצאו קורס משולב (קורס הדגל של המכללה) שכולל לימודי ניהול מדיה, ניהול קמפיינים בגוגל, בניית אתרים ותכנים נוספים. ישנו גם קורסי אבטחת מידע, כתיבת קוד, עריכת דיגיטל ועוד.

צוות מרצים מוביל שיחלוק איתכם את כל סודות המקצוע
ואם כבר דיברנו על היתרונות בסניפי מכללת איקום אי אפשר שלא לדבר על צוות המרצים. כולם נבחרו ממש בפינצטה ועל בסיס הניסיון והידע שצברו וכמובן גם כישורי ההוראה שלהם. הצוות כולל אנשי מקצוע מעולים שמעבירים את החומר בצורה מעניינת ומציידים את הסטודנטים בכלים פרקטיים שישמשו אותם בעתיד. הם עבדו בחברות מובילות ומקפידים לחלוק את כל מה שהם יודעים עם הסטודנטים שהם מלווים לאורך הלימודים.
כתובות, מפות ודרכי הגעה