מכללת פאר

מכללת פאר

מאז שנת 1983 ועד היום (וכמובן שהיד עוד נטויה) מכללת פאר מכשירה המוני סטודנטים לעיסוק במקצועות מבוקשים בשוק העבודה

אנחנו בטוחים שאם תעברו בין החברות הגדולות במשק תמצאו שם בוגרים של מכללת פאר. אלו יכולים להיות מנהלי חשבונות, חשבות שכר, מזכירות בכירות, מזכירות רפואיות או משפטיות ועוד מגוון רחב של בעלי מקצוע. המכללה חורטת על דגלה הכשרות מקצועיות מדויקות ופרקטיות במגוון תחומים פיננסיים ואדמינסטרטיבים.
מסלולי לימוד
גלריית תמונות ווידאו
מידע נוסף
מה לומדים במכללת פאר?
במכללת פאר לא תמצאו לימודי תואר ראשון וגם לא לימודי תעודה בתחומי האמנות או הטיפול. מה שכן תמצאו כאן זה מגוון קורסים למקצועות פיננסים ואדמינסטרטיביים מבוקשים במיוחד. מה למשל? קורס הנהלת חשבונות 1+2, קורס הנה"ח 3, קורס חשבי שכר וחשבי שכר בכירים, קורסי מזכירות בתחומים שונים ועוד. בנוסף לקורסים האלו תמצאו קורסים ייעודיים על תוכנות ספציפיות כמו לדוגמה קורס מיכפל, חשבשבת, וורד, אקסל, פאוואר פוינט ואפילו קורס הקלדה עיוורת.

תכני לימוד פרקטיים - ללמוד ומיד לעבוד במקצוע!
היתרון הגדול במכללת פאר הוא שלא "מבזבזים לכם את הזמן". הכוונה היא שתכניות הלימוד ממוקדות על מנת שתעסקו אך ורק בתכנים פרקטיים שישמשו אתכם במהלך התפקיד. זה אומר שמשך הקורס יהיה קצר יחסית ובסופו תוכלו להשתלב מיד במשרות בתחום. פרקטיקה היא שם המשחק במכללת פאר ואין לנו ספק שתצאו מכאן עם מקצוע מבוקש היישר לשוק העבודה שיקבל אתכם בזרועות פתוחות.

ציוד חדיש ומשוכלל ומרצים מהשורה הראשונה שילוו אתכם כל הדרך להצלחה
כיוון שרוב מסלולי הלימוד במכללת פאר כרוכים בלמידה של תוכנות מיחשוב, המכללה מקפידה על הפעלה של כיתות לימוד חדשניות וטכנולוגיות. כדי שכל סטודנט יוכל להתמקצע ולרכוש ידע וכלים, הוא יהנה מציוד חדיש ומתקדם שיחכה לו בכיתות הלימוד. בצורה זו תוכלו ללמוד מ-א ועד ת את התוכנות שישמשו אתכם במהלך העבודה. המרצים בקורסים השונים הם אנשי מקצוע שהגיעו מהשטח ועוסקים שנים רבות בהוראת המקצוע. הם מלווים את הסטודנטים לאורך הלימודים ואפילו אחרי סיומם. למכללה סניפים בראשון לציון ובחולון ובזכות השם הטוב שלהם הם מושכים אליהם סטודנטים מכל הארץ. הצטרפו גם אתם להצלחה!
כתובות, מפות ודרכי הגעה