לימודים
מכללת פאר

מכללת פאר

מאז שנת 1983 ועד היום (וכמובן שהיד עוד נטויה) מכללת פאר מכשירה המוני סטודנטים לעיסוק במקצועות מבוקשים בשוק העבודה

 • צור קשר מכללת פאר
 • וואטסאפ מכללת פאר
אנחנו בטוחים שאם תעברו בין החברות הגדולות במשק תמצאו שם בוגרים של מכללת פאר. אלו יכולים להיות מנהלי חשבונות, חשבות שכר, מזכירות בכירות, מזכירות רפואיות או משפטיות ועוד מגוון רחב של בעלי מקצוע. המכללה חורטת על דגלה הכשרות מקצועיות מדויקות ופרקטיות במגוון תחומים פיננסיים ואדמינסטרטיבים.

הלימודים מתקיימים ב: חולון, ראשל"צ

מסלולי לימוד
 • קורס הנהלת חשבונות

  קורס הנהלת חשבונות סוג 1+2

  316 שעות הוראה כולל עבודה מעשית | מסלולי לימודי בוקר וערב.

  הקורס מתאים לבוגרי 12 שנ"ל או תעודה של 11 שנ"ל ועמידה בבחינות כניסה במתמטיקה ברמה של 11 שנ"ל (מי שעמד בבחינות בגרות במתמטיקה ביחידת לימוד אחת לפחות יהיה פטור מבחינת כניסה). ההמעונים לעבוד בתחום הנהלת חשבונות או לקבל רקע מעמיק בתחום החשבונאות, מקצוע הנהלת חשבונות הוא אחד מהתחומים המבוקשים ביותר בשוק העבודה בישראל

 • לימודי חשבות שכר

  קורס מעמיק שיכין אותכם לבחינות הסמכה תוך הקניית כלים וידע רב

 • קורס מזכירות בכירות

  הקורס מקנה כלי עבודה בתחום הנהלת החשבונות ולהכין אותן למבחנים של משרד העבודה

  קורס מזכירות בכירות יעניק לכם: תעודה מטעם מכללת פאר, תעודת גמר משרד העבודה, תעודת מקצוע משרד העבודה
  נושאי הלימוד: חשבונאות פיננסית, מבוא להנהלת חשבונות, מס ערך מוסף, מלאי, תיאום חשבונות תוצאתיים ומאזניים, רכוש קבוע רכוש מופשט והוצאות נדחות עריכת דוחות כספיים תורת המשק חישובים מסחריים.
  הקורס מתקיים במכללת פאר חולון בלבד

 • קורס מזכירות רפואית

  קורס מזכירות רפואית בפיקוחו של משרד התמ"ת יעניק לכם כלים וידע שיאפשרו לכם לעבוד בארגון ובמנהל של מוסדות רפואיים

  מכללת פאר שמה דגש על הפרקטיות של הלימודים ועל היכולת של הבוגרות להשתמש בידע הנרכש כדי להצליח בעבודה. לכן הקורסים מועברים ע"י מרצים ותיקים שמכירים את התחום ומתמחים בהכשרה של מזכירות רפואיות. בנוסף, בסיום הקורס מתקיים סטאג´ המאפשר לסטודנטיות להכיר את עבודת המזכירה הרפואית בפועל ולהתכונן לעבודה בתחום מרתק זה.

 • קורס מזכירות משפטית

  הקורס מקנה ידע בסיסי בתורת המשפט וכן ידע פרקטי בתחום השרות ללקוחות והניהול השוטף של המשרד.

  קורס מזכירה משפטית מיועד למזכירות אשר עובדות בלשכות משפטיות או במשרדי עורכי דין, למזכירות אשר עובדות במפעלים וארגונים ומעוניינות להתקדם לתחום המזכירות המשפטית, וכמובן לכל מי שמבקש לעשות הסבה מקצועית לתחום מבוקש זה. חשוב לדעת כי מזכירות הינו מקצוע אחראי, אשר דורש יכולות רבות כגון: תשומת לב לפרטים, יכולת תפקוד במצבי לחץ, כישורי חלוקת זמן, וכמובן תקשורת בין אישית מפותחת.

  תעודת מנהלת משרד בכירה מטעם משרד העבודה + תעודת מזכירה משפטית מטעם מכללת פאר

 • קורס אופיס

  קורס אופיס מורחב ויישומי המחשב למתחילים ולמתקדמים

 • קורס יישומי מחשב

  קורס אופיס ויישומי המחשב למתחילים ומתקדמים עם אפשרות לקורס פרטי בשעות גמישות

  מכללת פאר גאה להציג קורס אופיס מורחב ויישומי המחשב מתקדמים!
  הכשרת הלומדים לעבודה נכונה ומקצועית עם תכנות המחשב המקובלות ביותר בעולם.

  בקורס תלמדו: וורד, אקסל, פאוורפוינט, אאוטלוק, הקלדה עיוורת, מערכת ווינדוס, אינטרנט ועוד.
  מתאים לכל מי שמעוניין לעבוד בצורה נכונה ומקצועית עם מחשב, כל אדם המעוניין להשתלב בשוק העבודה במשרה המחייבת עבודה עם מחשב

 • קורס הקלדה עיוורת

  קורס שבאמצעותו תלמדו את הטכניקה לשיפור מהירות ההקלדה ותהפכו ליעילים יותר בעבודה

 • קורס הנהלת חשבונות סוג 3

  הכשרת מנהלי חשבונות בכירים על ידי הענקת ידע עיוני ומעשי

  קורס הנהלת חשבונות סוג 3 מיועד למנהלי חשבונות שסיימו קורס הנהלת חשבונות 1+2 המעוניינים להתקדם במקצוע, לשדרג את השכר ואפשרויות התעסוקה. קורס נוח לאנשים עובדים הרוצים לשדרג את הקריירה שלהם מסלולי לימוד נוחים - לימודי ערב או ימי שישי הכשרה הכוללת ניסיון מעשי והגשת פרוייקט גמר מכללה עם ניסיון של יותר מ 30 שנה בלימוד הנושא.
  תעודת גמר  + תעודת מקצוע – מנהל חשבונות סוג 3 משרד העבודה (לעומדים בהצלחה במבחני משרד העבודה)

 • קורס חשבי שכר בכירים

  הכנה לבחינות הסמכה של לשכת רואי חשבון כולל חלק עיוני ומעשי

  הקורס מיועד לאלו יש להם זיקה לנושא השכר והכספים ומעוניינים להפוך לחשבי שכר: מנהלי חשבונות, חשבים, אנשי כוח אדם ומנהלים. תוכנית הלימודים כוללת נושאים רבים שניתן לחלק לחמישה פרקים עיקריים: מס הכנסה, ביטוח לאומי, דיני עבודה, ביטוח פנסיוני ומחשוב חישוב השכר. אנחנו נכין אותך למבחנים של לשכת העבודה ואף יותר מזאת, למבחן המאתגר של לשכת רואי החשבון. מכיוון שהמכללה שמה דגש על הפרקטיות של הלימודים, הקורס של חשבי שכר בכירים במכללת פאר כולל השתלמות מקיפה בתוכנת מיכפל לניהול משכורות עובדים. תוכנה זו היא התכנה הפופולארית בישראל לניהול משכורות.

 • קורס ניהול משרד

  קורס מנהלת משרד כללית + בכירה

  לרכוש מקצוע בתחום אדמיניסטרטיבי ולהשתלב בשוק העבודה כמנהל/ת משרד בכירה. קורס זה מהווה קורס בסיס המקנה לסטודנטיות את הידע הנדרש על מנת לנהל משרד באופן יעיל.

  בסיום קורס מנהלת משרד בכירה נערך מבחן ממשלתי בפיקוח משרד העבודה. המבחן נערך במכללת פאר. לאחר מעבר המבחן בהצלחה תונפק תעודת מקצוע + תעודת גמר מטעם משרד העבודה. בנוסף תונפק תעודת ניהול מנהלת משרד בכירה מטעם מכללת פאר.

 • קורס חשבשבת

  קורס הנהלת חשבונות מעשי להיכרות מלאה עם תוכנת חשבשבת ומיכפל

  הקורס מיועד למנהלי חשבונות, מזכירות ומנהלות משרד וכל אדם עם זיקה לנושאי הנה"ח וכספים.

  נדרש ידע בסיסי בשימוש במחשב, מערכת ההפעלה, מסכים.
  התלמידים בקורס הנהח"ש מעשית של מכללת פאר לומדים אופן הקמת חברה חדשה, פתיחת חשבונות, קליטת פקודות יומן שקלי ומט"ח, קליטת תנועות צפויות, גיבויים והתאמות בנקים, ניתוח כרטיסים, הגדרת חתכים ושימוש בהם. תיקון וביטול פקודות יומן. שיווק ומלאי.

 • קורס אקסל

  לימודי אקסל למתחילים קורס אקסל מתקדם

  ללמוד יצירה וניהול של מידע מספרי, ניהול טבלאות, בסיסי נתונים, מיון וסינון של נתונים, יצירת תרשימים ושימוש בחישובים פשוטים ומורכבים בעזרת תוכנת גליונות אלקטרוניים הנפוצה ביותר בעולם.

  מפונקציות בסיסיות ונוסחאות ועד פעולות מתקדמות ומורכבות לבעלי הנסיון

 • השתלמויות בנושאי שכר

  להתעדכן בכל השינויים והחידושים ולהמשיך ולהופיע ברשימת חשבי השכר הבכירים שמטעם לשכת רואי החשבון

  ע"פ תקנון לשכת רואי חשבון יש להשתתף מדי שנה בשלושה ימי עיון על מנת לשמור על תוקף התעודה ועל הופעה ברשימת חשבי שכר מוסמכים. על הנבחנים להשתתף ב-15 שעות השתלמויות שנתיות (שיועברו בשניים או שלושה ימי עיון) מדי שנה הכוללים את הנושאים: מס הכנסה, ביטוח פנסיוני, דיני עבודה וביטוח לאומי. ימי עיון מועברים ע"י מכללת פאר. אין חובה להשתתף בשלושה ימי עיון הנערכים ע"י אותו מוסד, אלא, ב-15 שעות השתלמות שנתיות.

 • קורסים והכשרות לעובדי ארגונים

  קורסים לעסקים וחברות במגוון נושאים

  מכללת פאר מציעה לארגונים ובתי עסק פתרונות איכותיים להכשרה מקצועית, הדרכות מותאמות באופן אישי ומלא ועונות על כל הצרכים והיעדים של הארגון. אנו מציעים מגוון רחב של נושאי לימוד, צוות מרצים מקצועי ומנוסה והכשרה אפקטיבית ביותר.

  אנו מעבירים הדרכות מותאמות לכל רמות הלימוד מהרמה הבסיסית עד הרמה הגבוהה ביותר, על מנת להגיע לתוצאות הטובות ביותר, אנו בונים עבורכם סילבוס מקיף אשר עונה על דרישות שלכם וההדרכות מועברות על ידי מרצים מקצועיים.

גלריית תמונות ווידאו
טרם עודכנו תמונות/וידאו עבור מכללת פאר בקרו חזרה בקרוב...
שיחה עם יועץ לימודים מלאו את הפרטים הבאים ויעצי הלימודים של מכללת פאר יחזרו אליכם עם פרטים ומידע רלוונטיים.

מה לומדים במכללת פאר?

במכללת פאר לא תמצאו לימודי תואר ראשון וגם לא לימודי תעודה בתחומי האמנות או הטיפול. מה שכן תמצאו כאן זה מגוון קורסים למקצועות פיננסים ואדמינסטרטיביים מבוקשים במיוחד. מה למשל? קורס הנהלת חשבונות 1+2, קורס הנה"ח 3, קורס חשבי שכר וחשבי שכר בכירים, קורסי מזכירות בתחומים שונים ועוד. בנוסף לקורסים האלו תמצאו קורסים ייעודיים על תוכנות ספציפיות כמו לדוגמה קורס מיכפל, חשבשבת, וורד, אקסל, פאוואר פוינט ואפילו קורס הקלדה עיוורת.

תכני לימוד פרקטיים - ללמוד ומיד לעבוד במקצוע!

היתרון הגדול במכללת פאר הוא שלא "מבזבזים לכם את הזמן". הכוונה היא שתכניות הלימוד ממוקדות על מנת שתעסקו אך ורק בתכנים פרקטיים שישמשו אתכם במהלך התפקיד. זה אומר שמשך הקורס יהיה קצר יחסית ובסופו תוכלו להשתלב מיד במשרות בתחום. פרקטיקה היא שם המשחק במכללת פאר ואין לנו ספק שתצאו מכאן עם מקצוע מבוקש היישר לשוק העבודה שיקבל אתכם בזרועות פתוחות.

ציוד חדיש ומשוכלל ומרצים מהשורה הראשונה שילוו אתכם כל הדרך להצלחה

כיוון שרוב מסלולי הלימוד במכללת פאר כרוכים בלמידה של תוכנות מיחשוב, המכללה מקפידה על הפעלה של כיתות לימוד חדשניות וטכנולוגיות. כדי שכל סטודנט יוכל להתמקצע ולרכוש ידע וכלים, הוא יהנה מציוד חדיש ומתקדם שיחכה לו בכיתות הלימוד. בצורה זו תוכלו ללמוד מ-א ועד ת את התוכנות שישמשו אתכם במהלך העבודה. המרצים בקורסים השונים הם אנשי מקצוע שהגיעו מהשטח ועוסקים שנים רבות בהוראת המקצוע. הם מלווים את הסטודנטים לאורך הלימודים ואפילו אחרי סיומם. למכללה סניפים בראשון לציון ובחולון ובזכות השם הטוב שלהם הם מושכים אליהם סטודנטים מכל הארץ. הצטרפו גם אתם להצלחה!