מכללת תפנית ללימודי עיצוב ודיגיטל

מכללת תפנית ללימודי עיצוב ודיגיטל

התוכנות הכי חדישות, המרצים הכי מובילים, תכני הלימוד הכי מעודכנים ולמעשה כל מה שצריך כדי ללמוד איך להיות מעצב מצליח, מחכה לכם בתפנית.

מכללה וותיקה ומנוסה (כמה וותיקה? החלה את פעילותה כבר בשנת 1986!) שהכשירה כבר המוני מעצבים שהשתלבו בתפקידי מפתח בתעשייה. בתפנית מחכים לכם מגוון קורסי עיצוב ודיגיטל שבהם תרכשו את כל הידע והכלים כדי להוכיח את עצמכם ולעסוק במקצוע מתגמל ומלא יצירה והשראה.
מסלולי לימוד
גלריית תמונות ווידאו
מידע נוסף
שיטת הלימוד בתפנית מוכיחה את עצמה פעם אחר פעם
שלא כמו תחומי לימוד אחרים, בלימודי עיצוב ישנה חשיבות מכרעת לפרקטיקה ובתפנית הבינו את זה היטב. שיטת הלימוד בסניפי המכללה (יש סניף בחולון ואחד בראשון לציון), דוגלת בחלוקה של 80% פרקטיקה ו-20% תיאוריה. המשקל הרב שנותנים ללימודים המעשיים הוא מה שמסייע לבוגרי המכללה להשתלב בתעשייה כבר מראשית דרכם. במהלך הלימודים הסטודנטים עובדים למעשה על תיק העבודות שלכם כך שכשהם מסיימים ללמוד הם מחזיקים בנכס משמעותי שמסייע להם בקבלה למקומות עבודה.

מגוון רחב של קורסים ומסלולי לימוד בתחומי העיצוב והדיגיטל
אז מה תוכלו ללמוד בתפנית? ובכן האפשרויות הן באמת רבות והמכללה מציעה קורסים מתקדמים בתחומי העיצוב והדיגיטל שנחוצים מאוד בתעשייה. בין המסלולים שמחכים לכם תמצאו: קורס עיצוב לעולם הדיגיטל, קורס בניית אתרים, קורס פוטושופ (ומגוון תוכנות אחרות)" קורס אנימציה ועוד. תכני הלימוד מעודכנים במקביל לכל ההתפתחויות והחידושים הטכנולוגיים כך שאתם יוצאים מהמכללה כשיש לכם את כל מה שדרוש כדי להשתלב בתעשיית הדיגיטל והעיצוב הגרפי.

שעות לימוד נוחות - מתאים גם לאנשים עובדים!
מכללת תפנית מפעילה שני סניפים מצליחים ומסלולים רבים בהם מתאימים גם לאנשים עובדים. המכללה פועלת עד השעה 20:00 בערב כך שתוכלו להשתלב בקורסים בשעות אחר הצהרים ולהמשיך לעבוד כרגיל. אם אתם מתכננים הסבה מקצועית או שאתם כבר עוסקים בתחום אבל רוצים להעשיר ולשדרג את היכולות שלכם, זה בהחלט יכול להיות פתרון מצוין. לימודים בתפנית מותאמים לדרישות השונות ולצרכים השונים של הסטודנטים, וקצב הלימודים מותאם גם הוא לכל אחד.
כתובות, מפות ודרכי הגעה