המכללה העסקת של איגוד לשכות המסחר

המכללה העסקת של איגוד לשכות המסחר

המכללה העסקית של האיגוד הזה מציעה מגוון קורסים והכשרות מקצועיות בתחומים עסקיים

אם אתם בעלי עסקים או מנהלים שרוצים לשדרג את הידע והיכולות שלכם או של העובדים שלכם, למכללה העסקית של לשכת המסחר יש לא מעט קורסים וסדנאות להציע לכם.
מסלולי לימוד
גלריית תמונות ווידאו
מידע נוסף
את לשכת המסחר אתם מכירים? למקרה שלא אז נספר לכם שמדובר בגוף ציבורי, ללא כווונות רווח, שמהווה את האיגוד של העסקים והמעסיקים בישראל. הלשכה מעניקה מגוון שירותים וכלים לעסקים בסדרי גודל שונים כדי שיוכלו לשפר את ביצועיהם, לעלות ולהצליח. 

קורסים של המכללה העסקית של איגוד לשכות המסחר - למי זה מיועד?
כמו שאמרנו, הקורסים במכללה העסקית מיועדים לבעלי עסקים ומנהלים שרוצים לשפר ביצועים ולהתפתח מבחינה מקצועית. בתחילה הקורסים היו פתוחים בפני חברי הלשכה בלבד, אך בשל הביקוש הגדול החלה המכללה להעביר קורסים גם לציבור הרחב. הקורסים מיועדים עבור בעלי עסקים (קטנים, בינוניים או גדולים), אנשים שמעוניינים לפתוח עסק (מתאים במיוחד עבור חיילים משוחררים!), וכן לעובדים בחברות וארגונים.

מה לומדים במכללה העסקית של לשכת המסחר?
במכללה העסקית ישנם מגוון מסלולי לימוד בניהם תמצאו גם קורסים מקצועיים אך גם ימי עיון , ימי העשרה וסדנאות חד פעמיות. בין הקורסים שמחכים לכם במכללה: סחר בינ"ל, יבוא ויצוא, חשבונאות וכספים, ניהול פיננסי, קניינות רכש ולוגיסטיקה, ניהול פרויקטים, אנגלית עסקית ועוד. לצד הקורסים האלו ישנן אפשרויות לימי עיון והעשרה לעובדים מתחומים שונים. ימי העיון יותאמו באופן אישי לחברה או לארגון שמזמינים אותם ומטרתם היא לקדם את העובדים, להעשיר אותם וכפועל יוצא גם לשפר את הביצועים שלהם ולמקצע אותם.

למה ללמוד דווקא כאן? הנה כל הסיבות
המכללה של איגוד לשכות המסחר היא גוף רציני ומקצועי שמובל ומנוהל עי ידי אנשים ששימשו בתפקידי מפתח בגופים ציבוריים ועסקיים כאחד. עלות הקורסים אטרקטיבית לחברי האיגוד ולארגונים שונים, מה שהופך את האופציה של העשרה למשתלמת ביותר. ניתן להתאים ימי עיון והעשרה באופן אישי לצרכי החברה ולבחור בהדרכות פנים ארגוניות שמותאמות באופן מדויק אליכם. המכללה שמה לה למטרה להעניק לתלמידים שדרוג מקצועי ואפשרות לקפיצת מדרגה בזירה העסקית וזה בא לידי ביטוי בכל פרט.
כתובות, מפות ודרכי הגעה