מכללת אפיק - לימודי  שוק ההון, נדל

מכללת אפיק - לימודי שוק ההון, נדל"ן ושמאות מקרקעין

למכללת אפיק סניפים ברחובות, תל אביב וחיפה וגם אפשרויות לקורסי און ליין מתקדמים ואיכותיים

תחום הנדל"ן הפך לבולט ומשמעותי בחיינו ונראה שזה לא הולך להיעלם בקרוב, אם לא אפילו אף פעם. בימים שהחלום של כולם הוא לקנות או לבנות בית זה ברור איך הפכו אנשי נדל"ן לאנשים הכי עסוקים ומבוקשים בארץ. מכללת אפיק הרימה את הכפפה וכבר למעלה מעשור שהיא עוסקת בלימוד מקצועות וקורסים בתחום הנדל"ן. המכללה עובדת בשיטה ייחודית שמאפשרת לבוגריה להשתלב בהצלחה בשוק הנדל"ן במקצועות מגוונים, מעניינים וכמובן שגם מתגמלים.
מסלולי לימוד
גלריית תמונות ווידאו
מידע נוסף
מסלולי לימוד בתחום הנדל"ן שמעודכנים עם החידושים והשינויים בשוק
מסלולי הלימוד במכללת אפיק כוללים קורסים של : שמאות מקרקעין, שמאות רכוש, מסחר בשוק ההון, מסחר במטבעות וירטואלים (ביטקוין) וגם קורסים נוספים. כל תכני הלימוד בקורס מתעדכנים בהתאם לשינויים בשוק כך שאתם יכולים להיות בטוחים שמה שאתם לומדים ישרת אתכם בחיים המקצועיים. מכללת אפיק מציעה מסלול ייחודי להכשרת שמאי מקרקעין בתכנית און ליין ומבלי להגיע למכללה. זה מתאים במיוחד עבור אנשים עובדים שרוצים לרכוש ידע וכלים נוספים ומתקשים למצוא את הזמן ללמוד קורס במכללה.

סגל מרצים בכיר שמגיע מהשטח וחולק עם הסטודנטים את כל הידע והניסיון
צוות המרצים במכללת אפיק נבחר בפינצטה מתוך הניסיון שצבר בשוק הנדל"ן ובמשק הישראלי. הסגל כולל דמויות מפתח בעלי ניסיון רב שמילאו תפקידים שונים בבנק ישראל, במשרד האוצר ועסקו בהצלחה ביזמות נדל"ן. במכללת אפיק מאמינים בליווי צמוד ויחס אישי לכל סטודנט במטרה לשפר את ההישגים שלו בתקופה של לימודים וכמובן שגם לאחריה.

שיטת לימוד ייחודית שמשלבת בין תיאוריה לפרקטיקה
עולם הנדל"ן מושתת על חוקים ותקנות ואין ספק שלימודי תיאוריה הם חשובים במיוחד. יחד עם זאת, אסור להזניח את את הצד המעשי שיש לו חלק גדול ובלתי נפרד בהצלחה במקצוע. אנשי נדל"ן ושוק הון מצליחים הם לא רק אלו ששולחים בתיאוריה באופן מוחלט. הם צריכים להכיר את הפרקטיקות השונות ולהבין כיצד לפעול נכון מבחינה מעשית. במכללת אפיק פועלים על פי שיטה חדשנית שמשלבת בין הצד העיוני למעשי , מה שהופך את הבוגרים לאנשי מקצוע מצליחים במיוחד.
כתובות, מפות ודרכי הגעה