הסדנה - המרכז ללימוד מקצועות הבידור והבמה

הסדנה - המרכז ללימוד מקצועות הבידור והבמה

אם אתם מחפשים מקום שיחדד את הכישרון הטבעי שלכם, יצית בכם את האהבה לתחום ויקנה לכם את כל מה שצריך כדי לפרוץ בעולם הבידור, "הסדנה" זה בדיוק המקום בשבילכם.

תמיד הרגשתם שהבמה היא האיזור הטבעי שלכם. תמיד אמרו לכם שאתם "צריכים לעשות משהו עם הכישרון הזה", ועכשיו סוף סוף הגיע הרגע הזה. יש המון בתי ספר וקורסים למשחק ואחד בולט מבינהם הוא "הסדנה" - בית הספר למקצועות הבידור והבמה של אייל רוזלס. בית הספר ממוקם בתל אביב ומושך אליו תלמידים מכל רחבי הארץ. "הסדנה" מנוהלת ומובלת על ידי אייל רוזלס, שחקן , במאי ומחזאי מוערך, בוגר בית הספר של יורם לוינשטיין.
מסלולי לימוד
גלריית תמונות ווידאו
מידע נוסף
מגוון מסלולי לימוד בעולמות הבידור והבמה
בית הספר "הסדנה" מציע קורסים מגוונים ומסלולי לימוד שונים, כך שכל מי שמתעניין בעולם הבידור (הרחב, יש לציין), יוכל למצוא את מה שמדבר אליו. ישנם קורסי משחק למתחילים, קורס משחק למתקדמים וכאלה שכבר צברו ניסיון כלשהו, יש קורס שירה ופיתוח קול למי שהחיידק המוזיקלי דבק בו, קורס משחק מול מצלמה ומסלול משולב שכולל תחומים מגוונים ומתאים למי שרוצה לגעת בכמה נושאים ולא להתביית על תחום אחד.

צוות מורים מקצועי שילווה אתכם ברגישות ובבטחה
צוות המורים ב"סדנה" מורכב משחקנים מקצועיים שנבחרו בקפידה בזכות הרזומה שלהם ובזכות כישורי ההוראה שלהם. בין המורים בבית הספר תמצאו את אלמה דישי, יוסי מרשק, לירית בלבן, ושחקנים נוספים מוכרים יותר או פחות. המורים מלווים את התלמידים ב"סדנה" ברגישות ומקפידים ליצור סביבת למידה נעימה ואווירה שאפשר להיפתח בה, בדיוק כמו זו שמצופה בלימודי משחק. בוגרי בית הספר מספרים על תקופה מעצימה שבה רכשו ידע וכלים, שיפרו את הביטחון העצמי שלהם, ויצאו לתעשייה כשהם מרגישים מקצועיים בהרבה.

מעל 150 בוגרים שכבר השתלבו בתעשייה! עכשיו התור שלכם
ואם כבר דיברנו על בוגרי "הסדנה" אז נספר לכם שמדובר במעל 150 תלמידים שמשתלבים בתעשיית הבידור ורשומים בסוכנויות שחקים נחשבות במיוחד. הבוגרים שנמצאו מתאימים מצורפים לסוכנות "סימפל" שמייצגת שחקני תיאטרון ומסך מקצועיים. בוגרים רבים עוסקים ביצירה של קולנוע ותיאטרון באופן עצמאי , וכמעט כולם עוסקים באופן כזה או אחר בעולם הבמה והבידור. מרגישים שהחיידק טבוע גם בכם? הירשמו ל"סדנה" ותקבלו את כל מה שצריך כדי לפרוץ ולהצליח.
כתובות, מפות ודרכי הגעה