מכללת מאי דוג |  MY DOG

מכללת מאי דוג | MY DOG

בית הספר המוביל בישראל לאילוף כלבים וכלבנות טיפולית

שאלה - האם גם אתם לא יכולים שלא ללטף כלב שעובר על ידכם ברחוב? האם גם לכם נמתח חיוך ענק כשאתם רואים אותו מביט בכם? אין ספק, אתם מסוג האנשים שמתים על כלבים, ובצדק. אם אתם מחפשים מציאת עבודה זריזה עם קורס לא ארוך כדי שתוכלו לעסוק בה בין לבין עם לימודי התואר או הצבא? במאי דוג אתם תמצאו את כל מה שרציתם ללמוד כדי להרוויח כסף מהאהבה הכי גדולה שלכם - כלבים. אתם תלמדו להיות מאלפים מעלפים, אתם תלמדו קורסים מגוונים כמו קורס כלבי עבודה, הגנה ושמירה. מדריכי כלבנות טיפולית, אימון כלבי עזר עוד. בואו למאי דוג כדי לתעל את האהבה שלכם לכלבים, לכסף של ממש ולעבוד בתחום.
מסלולי לימוד
גלריית תמונות ווידאו
מידע נוסף
קורס ספרות כלבים ב-מאי דוג
מי שאוהב כלבים באמת, ירצה לעבוד איתם. אם אתם מחפשים מקצוע לחיים שמערב כלבים, במאי דוג יש לכם הזדמנות ללמוד ספרות כלבים ולצאת עם מקצוע שעוסק במה שאתם אוהבים כפול 2 - ספרות וכלבים. במאי דוג ילמדו אתכם הכל, עם מדריכים מן השורה הראשונה ועם יחס חם בדיוק כמו של החיות המקסימות שאנחנו אוהבים.

למי מתאים ללמוד במאי דוג?
אם חיפשתם עבודה שתגשים לכם את החלום כדי שתוכלו להרוויח כסף ממה שאתם אוהבים, אתם במקום הנכון. אין ספק שחיות זה הדבר המדהים ביותר בשבילכם וכלבים במיוחד. אתם רוצים לראות רק כלבים בסביבתכם הכל היום ולכן המקום המתאים לכך הוא ב-my dog. הלימודים במאי דוג מתאימים לכם, אלו שכלבים בשבילם זה אוויר לנשימה, אלו מעדיפים כלבים על בני אדם וחושבים שהם הלב האמיתי של העולם, אלו מכם שרק רואים כלב ברחוב וכבר עולה להם חיוך על הפנים, אלו מכם שחייבים לעצור ללטף כלב שהם לא מכירים, אלו שפשוט מאמינים שכלבים זה הדבר הכי אהוב ואוהב שקיים. אתם תוכלו להתפתח בתחום האילוף, להכנס ללמד בבתי ספר לאילוף, להיות מאלפים פרטיים וכל מה שחלמתם עליו שקשור לכלבים.
כתובות, מפות ודרכי הגעה