המכללה הישראלית לכטמ

המכללה הישראלית לכטמ"ם

קורס מטיסי הרחפן שלנו עם התמחות בצילומי אוויר - להסתכל על הכל מלמעלה ולקבל את התמונה הצמלאה

צעד גדול לדבר הבא - קבלת רישיון מטיס מטעם רשות התעופה האזרחית.
אין דבר יותר משמח להפוך את התחביב שלנו למקצוע ולהרוויח ממנו כסף. מכלל קטב"מ הוא הדבר החם הבא שיאפשר לכם לעשות זאת בקלות. אם הולכים ללמוד המון דברים שיהפכו אתכם למאסטרים בתחום מטיסי כטמב ולעשות את מה שאתם אוהבים ולהרוויח עליו כסף בעתיד!
מסלולי לימוד
גלריית תמונות ווידאו
מידע נוסף
לעוף על התחביב שלכם
אתם מעוניינים להפוך את התחביב שלכם למקצוע? הגעתם למקום הנכון. אם יש לכם זמן פנוי כרגע ללמוד משהו חדש שיעשיר לכם את הידע זה המקום. מדובר במכללה לאנשים שהתחביב שלהם הוא הטסת רחפנים ואוהבים את התחום, שרוצים להרוויח ממנו כסף לעבוד בזה אם זה לדוגמה צילומים אוויריים או משלוחים של אביזרים עם רחפן. מדובר במכללה ש-בסיום הלימודים  תוענק לכם רישיון מטיס קטב"מ מקצועי ותוכלו להתחיל להרוויח כסף מהתחביב. היום תחום זה יחסית חדש ונחשב בין הדברים החמים בארץ.

מטיס - מקצוע חדש ורווחי
מי מאיתנו לא התחבר בילדות לטיסה, כלי טיס, רחפנים ומסוקים? כולנו. בין אלו שאהבו את זה, יש את אלו שממש אהבו את התחום והמשיכו איתו מילדות, לנעורים ועד היום. אם אתם מסוג האנשים הללו, אתם בטח רוצים לדעת איך אתם מתקדמים עוד בתחום הכל כך מרתק הזה. אתם תלמדו את עקרונות הטיסה, חוקה, מטאורולוגיה, ידע טכני כללי, נווטות, רדיו טלפון, עקרונות הדרכה, ביצועים בשטח ומבחנים עיוניים. כל המבחנים העיוניים בעברית. ציון המעבר הוא  80 למעט חוקה בו ציון המעבר הוא 90. בקורס זה אתם תהפכו למקצוענים בתחום הרחפנים. אי כמו ללמוד במקום מקצועי כמו המכללה למטיסי קטבמ, כדי להגיע לתוצאות הטובות ביותר.

תפקידים בכטב"מ 
התפקידים משתנים. ישנם מטיסי רחפנים שעובדים בתחום בצילומים שמצלמים שטחים מלמעלה, ישנם טכנאי מסוקים, רחפנים וטיסנים ויש מדריכי קטבמ האחראים על לימוד בבית הספר לחיל האוויר או בית ספר אחר שמלמד את המקצוע. אתם תלמדו איך לנווט יותר בדיוק את הרחפן, כיצד לתעל את התחביב לכסף ותצאו עם רישיון מטיסי כטבמ. העתיד כבר כאן ואתם הולכים להיות חלק ניכר ממנו.

כתובות, מפות ודרכי הגעה