מכללת נט פור יו | Net4U

מכללת נט פור יו | Net4U

לימודים מקצועיים ומקיפים, ומשלבים אתכם בתעשיית ההייטק מיומנים ומצויידים בידע מעמיק וכלים לעתיד

אתם חולמים לעבוד בהייטק? חולמים להתגייס ליחידות ההייטק של צה ל כמו 8200, מחשוב, ממר''ם או חוש''ן? מכללת נט פור יו תעשה לכם את החיים קלים! הגיע הזמן להגשים חלום בקלות ובמהירות!
מסלולי לימוד
טרם עודכנו מסלולי לימוד עבור מכללת נט פור יו | Net4U
גלריית תמונות ווידאו
מידע נוסף
מי מכם שלפני גיוס או אחרי צבא, אשר מחפש את המקום האולטימטיבי עבור לימודים הקשורים לעולם ההייטק, המחשוב והתקשורת, מוזמן להגיע למקום הכי חם כרגע - מכללת נט פור יו. אתם הולכים להיכנס אל העולם הכי מרתק, סודי וטכנולוגי מאז ומתמיד. הכל סודות המחשוב יחשפו בפניכם. אל תשכחו - עם כוח גדול באה אחריות גדולה. אתם תהיו מודעים לאין סוף סודות ואלגוריתמים שיפוצצו לכם את המוח בכל דרך אפשרית. זה הזמן לפרוץ את הגבולות.

גאוני דור העתיד זה כאן!
מתגייסים תמיד עומדים מול השאלה "איפה כדאי לשרת" ובכן אם אתם מהסוג שכבר יודע לאן הוא הולך ובחר שהוא רוצה לשרת ביחידות ההייטק של צה ל, כמו 8200, תקשוב, חיל הקשר, חושן, ממרם ועוד, יודע כנראה שיש מכללה שמכינה אותך בדיוק לנושאים אלו. מכללת נט פור יו היא הטאבו בכל מה שקשור ללימודים בנושאי מחשוב, התקשוב ועוד. ההכנה האולטימטיבית, תהיה לעבור את הקורסים במכללה זו, תנסו, אתם כבר תודו לנו אחר כך.

לפרוץ את גבולות הטכנולוגיה
ללמוד את תחום ההייטק או המחשוב זה בהחלט דבר מייגע ומתיש. אך לא במכללת Net4u - המכללה תיתן לכם את הקורסים התמציתים ביותר בתחומים הרלוונטיים לכם שיגרמו לכם לתעל את הידע הזה למצב שלכם בחיים כרגע כמו לדוגמה: חיפוש עבודה, מתגייסים ליחידת מחשוב, אנשים שרוצים להרחיב את הידע  בתחומי התקשורת ועוד.. זה לא עוד מקצוע לימוד, זה המקצוע החזק ביותר. מדובר בהייטק לכל דבר. בית הספר נט פור יו הוא מבין החזקים בארץ והם ילוו אתכם שלב אחר שלב לדרך ההצלחה

מכללה ללימודי הייטק
ישנו מגוון עצום של נושאי לימוד. מה שאתם מחפשים הכל הנראה נמצא במכללת פור יו. נושאי הלימוד אשר תמצאו שם: חשבונאות, משפטים, כלכלה, רפואה משלימה לימודי תעודה, פסיכולוגיה, גישור ועוד. המקצועות הבולטים במכללת פור יו הם ללא ספק מקצועות המחשוב והתקשורת כמו הייטק, מחשבים, הנדסה ועוד. מחיילים, משוחררים או מתגייסים ועד למבוגרים - כולכם יכולים ללמוד בכל גיל לימודים שנראים למראית עין אינטנסיביים, בקלות. המקצועות היוקרתיים ביותר מחכים רק לכם.
כתובות, מפות ודרכי הגעה