המכון הישראלי לפיננסים

המכון הישראלי לפיננסים

קורסים והכשרות מתקדמות בעולם שוק ההון והביטוח למתחילים, למתקדמים ולבכירים

לימודים מתקדמים, הכשרות, השתלמויות ולימודי תעודה בסטנדרט בינלאומי למומחים, לבכירים ולעובדים במוסדות פיננסיים. כשאנחנו לא מבינים בעולם הפיננסים והכלכלה, אנחנו מפסידים כסף כי אנחנו נתונים בידי בנקאים, סוכנים ורואי חשבון. הגיע הזמן לדעת את מה שהם יודעים, לנהל לעצמך את החיים ולחסוך הון.
מסלולי לימוד
טרם עודכנו מסלולי לימוד עבור המכון הישראלי לפיננסים
גלריית תמונות ווידאו
מידע נוסף
אין ספק שעולם הפיננסים הכלכלה והשקעה הוא הנושא החם בשנים האחרונות בישראל. העניין הוא שלרוב לימודים בתחומים אלו הם מתישים וארוכים. לא עוד! כעת יש את האופציה ללמוד לימודי תעודה ולעסוק במה שאתם אוהבים במהירות! אתם שעובדים כבר בתפקידי מפתח בתחום ורוצים לתת לעצמכם עוד בוסט של התקדמות למצוינות, חייבים להכיר את המכון הישראלי לפיננסים.

להבין בכסף, לעשות כסף, לחיות עם כסף
בתור אדם שככל הנראה עובד עם אנשים, מפקח עליהם, מנהל אותם, אחראי על סניפי בנק או מקומות בעולם הביטוח, יש לך דרך להשיג יתרון ולהוסיף עוד כלים לארסנל המקצועי שלך. בוא ללמוד דברים שלא ידעת שיתנו לך להתקדם בעבודה שלך כרגע ולהפוך להיות מנהל יותר בכיר, עובד יותר מצטיין, להרוויח יותר כסף, להצליח יותר בחיים, להיות מורה יותר טוב לעובדים שלך, להיות יותר מקצוען בעולם שאתה מבין ומכיר בו. אתה הולך ללמוד את הכל סודות עולם הביטוח שיקנו לך במעמדך הגבוה, עוד אפשרויות ויפתחו לך אין סוף דלתות מול מנהלים אחרים מחברות שונות, יתנו לך ידע שיגרום לך להתמצות בתחומים אלו וכך תוכל לתעל את היכולות שלך לעוד הרבה תחומי.

לימודי השקעות, מסחר וניירות ערך - הדבר היוקרתי ביותר
בשביל לא להיות מתוזזים בין מקומות ברחבי הארץ עם קורסים שונים, לנוחיותכם עדיף למצוא מקום אשר בתוכו נמצא הכל ביחד! ב-המכון הישראלי לפיננסים אתם תמצאו את הכל הקורסים שאתם מחפשים מבלי להרגיש מפוצלים ומבלי לשוטט בארץ לחינם! קורסים לדוגמה: קורס לניירות ערך, קורס פיננסים, קורס מסחר, קורס השקעות נכונות, קורס ניהול אשראי, קורס ניהול סיכונים, קורס ניהול נכנסים, קורס אגרות חוב ומכשירי ריבית, קורס השקעות ונדל''ן ועוד מגוון עצום של קורסים. זה רק קצה המזלג ב-מכון האקדמי לפיננסים.

לימודי השתלמות למעוניינים
בתור עובדים בכירים אתם מבינים שכל החיים חייבים להתקדם כל הזמן. לכן אתם תצטרכו לימודי השתלמות ויש לכם את האופציה להרחיב את הידע בנושאים שאתם מכירים אז למה לא? ב-המכון הישראלי לפיננסים אתם תלמדו את הפרקטיקה של עולם השקעות ההון, כיצד לייעץ לאנשים פרטיים, לחברות, למוסדות ועוד. אתם תוכלו לנתב את הלימודים כדי להרוויח הרבה יותר כסף ולעסוק בעוד מקצוע בנוסף למקצוע שלכם כרגע.
כתובות, מפות ודרכי הגעה