מכללת קרנליוס

מכללת קרנליוס

מציידים אתכם בכל הידע והכלים הנדרשים כדי להפוך למומחים בתחום הגנת הסייבר

תמיד חלמתם לעסוק במה שאתם אוהבים באמת? תמיד רציתם להתברג באחד התפקידים הכי יוקרתיים ומשפיעים בעולם אשר מחזיקים את היקום הזה? הגיע הזמן ללמוד סייבר! יש מקום אחד שכל כולו מוקדש אך ורק לסייבר ואנחנו כמובן מדברים על מכללת קרנליוס!
מסלולי לימוד
גלריית תמונות ווידאו
מידע נוסף
אתם רוצים להשתלב בעבודה במקצוע האהוב עליכם עם שכר גבוה אבל לא מעוניינים בתואר ארוך ומייגע או בקורס משעמם? לימודי סייבר בחמישה חודשים ב-מכללת קרנליוס הוא המקום!

קורס שיכשיר אתכם למקצוע משתלם
הבילבול מה ללמוד או במה לעבוד תוקף אותנו לרוב כשאנחנו מסיימים צבא ויוצאים לעולם האזרחות. אנחנו רוצים מקצוע מכובד אבל לא רוצים לפעמים ללמוד הרבה שנים עם מידע עמוס ומפרך. מצד שני אנחנו כמו כולם רוצים משכורת גבוהה ועניין בלימודים ובעבודה שלא יקרה מצב שנעזוב אחרי שבוע מחוסר עניין. אם אתם במצב זה, אין ספק שיש מקצוע שעונה לקריטריונים שלכם - קורס סייבר ב-מכללת קרנליוס! גם קצר, גם תמציתי וגם עוזר לכם להתברג לאחר הקורס בעבודות עם לימוד ומידע ב-איך להתנהג בראיון עבודה!

לימודי סייבר במכללה לאנשים בלי ידע מוקדם
אנחנו מבינים את השביזות שלכם תאמינו לנו. בגלל זה הבאנו לכם פתרון מושלם. מכללת קרנליוס היא מבין מוסדות הלימוד הכי קלילים וכיפיים עם יחס אישי אשר יגרום לכם לשכוח שאתם בכלל נמצאים בלימודים. אתם יכולים להיות חיילים משוחררים, אנשים שאחרי טיול ומבוגרים שרוצים לעשות את מה שהם אוהבים, ומעוניינים ללמוד את אחד המקצועות הנחשקים מאז ומתמיד - סייבר. אתם כנראה תוהים בשאלה "היכן כדאי ללמוד את מקצוע זה? הרי יש הרבה מקומות שמלמדים אותו, איך אדע לבחור את המתאים ביותר?" ובכן, אין ספק, מכללת קרנליוס היא מקום שכל כולו מוקדש למקצוע המאתגר הזה. אתם תעברו קורס שיספק לכם מידע עצום עם ארסנל של כלים לעבודה  בחוץ, יתן לכם את הכל המידע המקיף ויחשוף לכם את סודותיו הכמוסים של הסייבר! רוב התלמידים במכללת קרנליוס הם כאלו בלי ידע מוקדם! אתם לא צריכים לדעת כלום, הכל נלמד מאפס ואין צורך בקורס או תואר מייגע של שנים.

כמה זמן נמשך קורס סייבר?
ישנם לא מעט קורסים לסייבר, אתם כמובן תעדיפו את התמציתי ביותר, המהיר ביותר והפרקטי ביותר, הגיע הזמן ללמוד את התכלס ולא את הטפל. ב-מכללת קרנליוס ישנו קורס סייבר מהמתקדמים בארץ שנמשך 5 חודשים בלבד! פעמיים בשבוע ( מה שמאפשר לעבוד תוך כדי) כל מפגש הוא 6 שעות מתשע בבוקר עד שלוש בצהריים. כל היום פנוי לכם להמשיך בעיסוק שלכם לאחר יום הלימוד! למי מכם אשר הם אנשי הלילה ומעוניינים לקום מאוחר או עובדים בבוקר במשמרת מלאה כל השבוע, אל חשש, יש אופציה נוספת של לימודי ערב, הקורס נמשך 7 חודשים, כל מפגש הוא 4 שעות מחמש וחצי בערב עד תשע וחצי בערב.
כתובות, מפות ודרכי הגעה