מכללת אינטלקט אקדמון

מכללת אינטלקט אקדמון

מכללה להכשרה מקצועית בפיקוח משרד התמ"ת - העיקר שתבחרו נכון

מחפשים מכללה שתלווה אתכם בתהליך מציאת מסלול לימודי עבורכם? מכללת אינטלקט אקדמון שמה לעצמה מטרה זו לנגד עיניה והיא מבין היחידות שיתנו לכם תמיכה כזו הדוקה כבר על ההתחלה! בואו להבין על מה מדובר.
מסלולי לימוד
גלריית תמונות ווידאו
מידע נוסף
הכוח הרב במרכזי הלימוד הוא ללא ספק הקורסים שלו בנוסף לתארים ולמגוון מסלולי הלימוד. ב-מכללת אינטלקט אקדמון אתם תמצאו מידע מטורף בנוגע להמון נושאי לימוד ותפיקו ידע רב.

לימודי תעודה וקורסים
ישנם לא מעט מוסדות אשר ישמחו לתת לכם לימודי תעודה וקורסים רבים. מכללת אינטלקט אקדמון היא בין הבודדות עם מבחר כה ע צ ו ם של קורסים. קורסים לדוגמה: קורס מזכירה רפואית, סלולר, הנהלת חשבונות, קורס הכרת המחשב ואפילו פיתוח ועיצוב אתרים! המגון האדיר הוא ללא ספק כוח רק אשר ניתן להפיק ממנו אין סוף ידע לעולם בחוץ.

מכללה עם חטיבות לימוד
ישנם חטיבות לימוד אשר יתנו לכם ארסנל כלים עצום לעבודה בחוץ ויתנו לכם את הידע הפרקטי כדי להתברג לעבודות בשוק העבודה הארצי והעולמי. ב-מכללת אינטלקט אקדמון אתם תמצאו חטיבות כמו חטיבת הייטק, חטיבת חטיבת מנהל ותעשיה וחטיבת גמול השתלמות. זוהי עוד הוכחה מובהקת לרמה הגבוהה אשר קיימת במקום זה.

יחס אישי לכל תלמיד
אנחנו מבינים את הייאוש מלימודים שיש לכם. הקושי הזה נוגע לכל סטודנט. אך יש מקומות שבהן הקושי לא קיים היא נמצא שם צוות מספיק איכותי כדי להרים אתכם ברגעים הקשים. אחד מהמקומות הללו הוא אינטלקט אקדמון. אתם מן הסתם חשים בלבול עקב נושאי הלימוד הרבים ללמידה וצריכים יד מכוונת אשר תדריך אתכם. מכללת אינטלקט אקדמון היא המקום אשר יספק לכם את התמיכה הרחבה בתוך כל הבלאגן של מציאת נושא ומסלול לימוד. היא ממוקמת בחיפה ונגישה לכל תושבי הצפון.
כתובות, מפות ודרכי הגעה