מכללת מנטור

מכללת מנטור

הלימודים ב MENTOR מתאימים למתחילים חסרי ניסיון או למעצבים ולגרפיקאים שרוצים לשכלל את היכולות שלהם ולרכוש ידע חדש בתחום

אם תגידו את השם "מנטור" בהקשר של עולם העיצוב, סביר להניח שכולם ידעו על מה אתם מדברים. זוהי אחת המכללות המובילות והמוכרות ללימודי עיצוב גרפי ואינטראקטיב, עיצוב פנים, עיצוב ופיתוח משחקים, עיצוב לדיגיטל ובניית אתרים, עריכת וידאו, צילום ועוד. תחומי לימוד אלו מבוקשים במיוחד שניתן למצוא בהם עבודה רבה. כדי להצליח בהם וכדי למצוא עבודה טובה ומעניינת,  דרוש ידע וכלים שכן התחרות היא גדולה במיוחד. מכללת מנטור נמצאת במיקום מרכזי ברמת גן והיא המקום הטוב ביותר ללימודי עיצוב באופן מקצועי, מתקדם, חדשני ומלא ביצירה והשראה.

לימודים מקצועיים על תוכנות עיצוב
כדי להיות מעצב גרפי מוצלח דרוש כישרון, בזה אין כל ספק. אלא שכישרון לבדו אינו מספיק ולידע טכני יש חשיבות גדולה מאוד בהצלחה שלכם. ישנן מגוון רחב של תוכנות עיצוב, מוכרות יותר ומוכרות פחות, שמהוות אמצעי לביטוי של כל הרעיונות שרצים לכם בראש. בתחילה הכל יראה לכם מסובך ואולי אפילו לא אפשרי, אך עם הדרכה נכונה ומקצועית תוכלו לשלוט בהן ולהשתמש בהן ולנצל אותן לעיצוב מתקדם ומוערך. במכללת מנטור ידריכו אתכם לשימוש נכון בתוכנות, ילמדו אתכם את כל האפשרויות שלהן ודרכי העבודה וילוו אתכם כל הדרך עד להצלחה. עם הידע שתרכשו תוכלו לשמש כמעצבים בחברות או לצאת לדרך עצמאית.

כל סטודנט מוזמן לתרגל במכללה בימים א-ה בכל שעות היום . בנוסף, מידי שבוע נערכים שיעורי תגבור ותרגול ע"י אחד המדריכים  - ללא עלות! ואם, מכל סיבה שהיא סטודנט מעוניין לחזור על חלק או אף על קורס שלם – ניתנן לו האפשרות ללא תוספת תשלום!

מסלולי עיצוב מגוונים בתחומי ניו מדיה
בשנים האחרונות אנו שומעים מכל פינה את המושג "ניו מדיה". מדובר באחד התחומים המבוקשים ביותר שבא לידי ביטוי כמעט בכל עסק, קטן כגדול. כגודל הביקוש כך גודל הדרישה לאנשי מקצוע מיומנים שמסוגלים לעצב חלומות גרפיים. כשאנחנו מדברים על ניו מדיה אנחנו מדברים על עיצוב לדיגיטל, עיצוב אתרים, אפליקציות, משחקים, עריכת וידאו לסרטוני רשת (או סרטונים אחרים), פיתוח חווית משתמש ותחומים נוספים המשלבים בין טכנולוגיה לבין אמנות. מכללת מנטור היא המקום הטוב ביותר לרכוש הכשרה מקצועית בתחומי ניו מדיה ויעידו על כך כל בוגרי המכללה שמשתלבים בתפקידים נחשקים בשוק העבודה.

מרצים בכירים ובעלי ניסיון בעולמות העיצוב השונים
כשאתם בוחרים ללמוד במכללת מנטור אתם בוחרים לעשות את זה אצל המקצוענים ביותר בתחום. צוות המרצים במנטור מגיע מהשטח ויש לו ניסיון רב הן בעבודה בעיצוב והן במתן הדרכות. בנוסף למסלולי הלימוד שנמצאים במכללה, היא גם מספקת הדרכות במכללות מוכרות כמו למשל בצלאל, שנקר, המכון הטכנולוגי בחולון ואחרות. צוות המרצים במכללה יהיו המנטורים שלכם וידאגו שתדעו את כל מה שצריך לדעת כדי להצליח.
מסלולי לימוד
גלריית תמונות ווידאו
מידע נוסף
כתובות, מפות ודרכי הגעה