ברמסטר

ברמסטר

בית הספר לברמנים שייתן לכם הרבה יותר

בר מאסטר הוא בית הספר המרכזי והרישמי לברמנים, המקום שיכשיר אתכם לעיסוק במקצוע ססגוני, צבעוני, מהנה ורווחי במיוחד. אולי כל אחד יכול לשתות אלכוהול, אבל לא כל אחד יכול להכין אותו. כאן תלמדו את כל הסודות הכמוסים ביותר של הברמנים ותרכשו ידע תיאורטי, מקצועי ומעשי עשיר ומגוון. בר מאסטר הוקם על-ידי דורון קופיט, מרצה בכיר בענף האלכוהול בשיתוף עם תדמור, בית ספר מקצועי ומוכר למלונאות.

מה לומדים בקורס ברמנים?
גם אם תמיד הייתם אלו שאחראים על השקיית החבר'ה, וגם אם יש לכם בר אלכוהול עשיר אצלכם בבית, זה עדיין לא אומר שתוכלו לשמש כברמנים מקצועיים. כדי להצליח במקצוע וליהנות מעבודה במקומות מגוונים, תצטרכו ללמוד קורס ברמנים מקיף ומקצועי. במהלך הקורס תלמדו הכנת משקאות אלכוהולים מיוחדים, סודות מזיגה נכונה, ניהול בר ומתן שירות איכותי ללא פשרות. בימים בהם תעודת ברמן היא תנאי לקבלה לעבודה במקומות רבים, אתם חייבים לקבל אותה ממקום מוכר ומוערך בתחום. בר מאסטר הוא המקום הטוב ביותר ללמוד קורס ברמנים!

8 סניפים בכל הארץ
עד שיפתחו סניף ממש מתחת לבית שלכם, תוכלו להסתפק באחד משמונת סניפי בית הספר בר מאסטר. לא משנה איפה אתם גרים, כנראה שמחכה סניף ממש קרוב אליכם שיכשיר אתכם לעיסוק במקצוע מבוקש ואולי המהנה ביותר שיש. לבר מאסטר סניפים בת"א, באר שבע, חיפה, הרצליה, ירושלים, אשדוד, אילת ורחובות ובכל אחד מהם מחכים לכם מרצים בכירים ובעלי ניסיון רב בתחום. בחרו את הסניף המועדף עליכם ובואו ללמוד איך משתלבים באחד התפקידים השווים ביותר של חיי הלילה.

תעודת ברמן בינלאומית וסיוע במציאת עבודה בסוף הקורס
זה נכון שיש הרבה בתי ספר לברמנים ברחבי הארץ. ככה זה כשמדובר באומה חובבת אלכוהול ושמחות כמו שלנו. אבל לא בכל בתי הספר האלו תקבלו תעודת ברמן בינלאומית שתאפשר לכם לעבוד במדינות נוספות ברחבי העולם. גם לא בכל בתי הספר יעזרו לכם למצוא עבודה בסוף הלימודים וישתמשו במהלך הקורס באלכוהול אמיתי ואיכותי ולא במים צבועים. בר מאסטר הוא המקום הטוב ביותר ללמוד בו את המקצוע בקורס חוויתי עם יחס אישי, ליווי צמוד, אווירה מעולה והתנסות מעשית בברים אמיתיים.
מסלולי לימוד
גלריית תמונות ווידאו
מידע נוסף
כתובות, מפות ודרכי הגעה