לימודים
מכללת מלט

מכללת מלט"ש - המכללה לטכנולוגיה שימושית

אם אתם מחפשים ללמוד מקצוע מבוקש בשוק העבודה, מכללת מלט"ש זה המקום

הלימודים מתקיימים ב: תל אביב, חיפה, ירושלים, באר שבע

אם אתם מחפשים קורסים שיעניקו לכם את הכלים להצליח, זה המקום. אם אתם רוצים ללמוד ולהתחיל לעבוד, מלט"ש זה ללא ספק המקום. מלט"ש - המכללה לטכנולוגיה שימושית פועלת כבר שנים רבות בתחום ההכשרות הטכנולוגיות ואחראית על המון בוגרים שהשתלבו בהצלחה למקצועות נדרשים בשוק העבודה. במכללה תמצאו מגוון רחב במיוחד של קורסים שמועברים על-ידי מרצים בכירים שתורמים מהידע והניסיון שלהם לטובת אלפי התלמידים שלהם. היתרון הגדול בקורסים של מלט"ש הוא שהם משלבים התנסויות מעשיות בשטח, דבר שמאפשר לבוגרים לצבור ניסיון ולהתחיל לעבוד ממש בתום הלימודים.

סניפים בפריסה ארצית

לא משנה אם אתם מתגוררים בדרום, בצפון, במרכז או בירושלים - תוכלו להשתלב ללימודים באחד מסניפי מלט"ש. למכללה סניפים בת"א, באר שבע, חיפה וירושלים ובכל אחד מהם תוכלו ללמוד קורסים טכנולוגיים שיש להם ביקוש רב בשוק העבודה. ניתן להשתלב ללימודי ערב או בוקר לבחירתכם ולהמשיך לעבוד במקביל ללימודים במכללה.

מגוון רחב של קורסים בהסמכה בינלאומית

יתרון נוסף שיש ללימודים במלט"ש הוא המגוון העצום של הקורסים וההכשרות שהיא מציעה. קורסים בתחום הבנייה, הסלולר, מיזוג האוויר, גז, מיגון ואבטחה, חשמל ואלקטרוניקה, אחזקה, CNC, שרברבות (אינסטלציה) ועוד המון קורסים אחרים שקצרה היריעה מלהכיל. בקורסים השונים ניתנת הסמכה בינלאומית שתוכל לשמש אתכם לעיסוק במקצוע שלמדתם במדינות רבות ברחבי העולם. הסמכה מסוג זה פותחת דלתות רבות ומסייעת בהגשמת חלום המגורים בחו"ל, במידה ואתם מחזיקים באחד כזה.

לימודים עיוניים לצד תרגול מעשי נרחב

במכללת מלט"ש עומדים מאחורי הסיסמה : "ללמוד ולהתחיל לעבוד" ופועלים רבות כדי לאפשר לבוגרים לצבור את כל הידע והניסיון הדרושים כדי לעשות זאת. לצד החומר העיוני והתיאורטי, הלימודים במלט"ש מלווים בתרגול מעשי במעבדות המכללה. במהלך התרגולים האלו אתם לומדים למעשה כיצד להתמודד עם בעיות שיחכו לכם בשטח, דבר שמכין אתכם בצורה הטובה ביותר לעבודה האמיתית. דרך התרגול המעשי תוכלו להכיר טוב יותר את המקצוע ואת מה שיחכה לכם בסיום הלימודים. בכל הנוגע להכשרות טכניות, התרגול המעשי הוא חשוב לאין שיעור ובמלט"ש מבינים זאת היטב.
מסלולי לימוד
גלריית תמונות ווידאו
טרם עודכנו תמונות/וידאו עבור מכללת מלט"ש בקרו חזרה בקרוב...