לימודים
מכללת IGL

מכללת IGL

לימודים מקצועיים שיכניסו אתכם לתחום היהלומים

הלימודים מתקיימים ב: רמת גן

מרבית העיסוק בגמולוגיה מתבצע במעבדה גמולוגית. ענף נוסף של המקצוע עוסק בעבודה המעשית של ביקוע וליטוש אבני חן גולמיות באופן המיטבי. העוסק במקצוע הגמולוגיה נקרא גמולוג. אחד המרכזים הנחשבים ביותר ללימודי גמולוגיה הוא GCI. מעוניינים לשמוע על לימודי גמולוגיה ב GCI? הנה כל הפרטים!
מסלולי לימוד
  • קורס גמולוגיה

    G.D.G - קורס גמולוגיה מלוטש

    הקורס מקנה לתלמידיו ידע מעמיק באבחון, זיהוי והערכת יהלומים מלוטשים. התלמידים מקבלים ידע תיאורטי ומעשי, ע״י צוות מרצים בכיר ומוכר בעלי נסיון של שנים בענף.

  • לימודי יהלומנות - אבחון והערכה

    קורס אבחון והערכת יהלומים מקצועי

גלריית תמונות ווידאו
טרם עודכנו תמונות/וידאו עבור מכללת IGL בקרו חזרה בקרוב...
קבלו שיחת ייעוץ חינם מלאו את הפרטים הבאים ויעצי הלימודים של מכללת IGL יחזרו אליכם עם פרטים ומידע רלוונטיים.
לפני הכל- בואו נבין בצורה ברורה: מהי בכלל גמולוגיה ובמה היא עוסקת? גֶּמוֹלוֹגְיָה היינה תורת אבני החן, או מדע חקר אבני החן, מקור השם במילה האנגלית גֶ'ם (gem), שפירושה אבן-חן. מקצוע הגמולוגיה עוסק במיון וסיווג האבנים, זיהוי ותיעוד צורתן, המבנה הגבישי שלהן, אופן ליטושן, פגמים באבן ועוד. כמו כן הוא עוסק בהערכת השווי של אבני חן.

אודות מכללת GCI למקצועות היהלומים

GCI הינו המרכז הגמולוגי הבינלאומי, הוא מהווה חלק מרשת מרכזים גמולוגים בינלאומיים הפרוסים ברחבי העולם ומצוידים בכל הציוד הגמולוגי-מדעי המשוכלל והמתקדם מסוגו בעולם.  GCI הינה חברה מורשה ובעלת תוי תקן ברמה בינלאומית. לחברה יש את התעודות האמינות ביותר, שהן דבר הכרחי בעולם היהלומים ואבני חן, שמתבסס כולו על אמון ויושרה הדדית. ב GCI תוכלו למצוא מגוון קורסים ותכניות לימוד שיכשירו אתכם לעיסוק בעולם היהלומים ואבני החן.

קורסים ותחומי לימוד במכללת GCI

במכללת GCI תוכלו למצוא מגוון ענק של קורסים ותכניות לימוד בנושא הגמולוגיה, ביניהם: קורס יהלומי גלם, אבני חן, קורס גמולוגיה מתקדמת, קורס ייעודי להכשרת מכירות ושיווק יהלומים ותכשיטים ב ebay, ואף סדנת צילום תכשיטים ועוד.

תואר אקדמי במכללת GCI

למכללה יש שיתוף פעולה עם מרסי קולג'- מוסד אקדמי נחשב בארצות הברית המעניק תואר ראשון אמריקאי (B.A או B.Sc.) וכן תואר שני אמריקאי (M.A או M.Sc.) במדעי הרוח, החברה ובמדעים מדויקים. שיתוף הפעולה מאפשר לבוגרי הקורס המעוניינים בכך- לעשות השלמה לחומר הלימוד ההכרחי שילמד בקורס. השלמה זו תאפשר לבוגרים להמשיך באופן ישיר בלימודים לצורך קבלת התואר הראשון האמריקאי (לימודי ההמשך האקדמאיים נערכים באנגלית!). הלימודים האקדמאים הינם באוניברסיטת מרסי ניו יורק ונעשים דרך האינטרנט בזמנו הפנוי של כל סטודנט או על ידי לימודים פיזיים שמתקיימים בקמפוס האוניברסיטה שבניו יורק (הלימודים בארצות הברית מאפשרים ללומדים לקבל ויזה לארצות הברית). מעוניינים במידע נוסף על הלימודים אצלנו? צרו קשר ונשוב אליכם עם כל המידע המפורט.