לימודים
המכללה האקדמית צפת

המכללה האקדמית צפת

מכללת צפת נותנת הזדמנות שווה לסטודנטים מכל קשת האוכלוסיה ללמוד תואר איכותי ומבוקש בסביבה לימודית שמעודדת מצוינות ופיתוח קריירה

הלימודים מתקיימים ב:

"להגיע עד צפת בשביל ללמוד תואר ראשון?", "בטח רק תושבי האזור לומדים שם", "מה כבר יכול להיות אטרקטיבי במכללה שממוקמת בצפת?". אם גם אתם אמרתם לעצמכם משפטים כאלה או בסגנון הזה, אנחנו מציעים לכם לפתוח את הראש ולהתייחס למכללת צפת באופן אחר לגמרי. מדובר במכללה אקדמית מובילה שנחשבת למבוקשת ואהובה על סטודנטים מכל הארץ. וכן, גם לכאלה שמגיעים ללמוד בה מכל הארץ.
מסלולי לימוד
גלריית תמונות ווידאו
טרם עודכנו תמונות/וידאו עבור המכללה האקדמית צפת בקרו חזרה בקרוב...

מה לומדים במכללת צפת?

עד לפני כמה שנים מכללת צפת הייתה שייכת לאוניברסיטת בר אילן אך לאחרונה היא יצאה לדרך עצמאית ונפרדת. ההפרדה הזו עשתה למכללה רק טוב ונראה שהיא הצליחה לפתח זהות אקדמית ברורה ונבדלת. מסלולי הלימוד במכללת צפת כוללים לימודי משפטים, מדעי הבריאות, מדעי החברה והרוח, מערכות מידע, ומכינות בתחומים שונים. מדובר במסלולי לימוד לתואר ראשון בתחומים מבוקשים ביותר בשוק העבודה. בוגרי מכללת צפת משתלבים במשרות ובתפקידים נחשקים בעולם התעסוקה.

סגל אקדמי מוביל ובעל חזון

הסגל האקדמי בצפת מורכב ממרצים מובילים ואיכותיים שעיקר פעילותם ממוקדת במכללה. הסגל פועל לפי שיטות הוראה מתקדמות ומקפידים על מצוינות בהוראה. הם משתתפים בכנסים וימי עיון ופועלים לחלוק עם הסטודנטים ידע וכלים שישמשו אותם בשוק התעסוקה. למרצים ממכללת צפת ישנם קשרים ענפים עם סגלים אקדמאיים ממוסדות לימוד מהארץ ומהעולם, מה שתורם להעשרה והרחבת האופקים עבור הסטודנטים שלומדים במכללה.

סביבה לימודית ותרבותית עשירה ומגוונת

העושר התרבותי במכללת בא לידי ביטוי בסטודנטים ממגזרים שונים באוכלוסייה. זה יוצר רב תרבותיות מיוחדת במינה שהפכה לאחד היתרונות המובהקים של המכללה. מכללת צפת שמה לה למטרה לשרת את כל אוכלוסיות ישראל ולהעניק להם הזדמנות לרכישה השכלה וכלים מקצועיים. הסביבה הלימודית הייחודית כוללת את הנופים המרהיבים של צפת והגליל, את ההיסטוריה המרתקת של העיר, ואת האווירה המיוחדת.