המכללה האקדמית תל-חי

המכללה האקדמית תל-חי

בלב הגליל העליון ועמק החולה, אל מול הנוף היפה ביותר בארץ שוכנת לה מכללת תל חי. אמנם מדובר במוסד להשכלה לכל דבר ועניין, אך התחושה במקום היא של כפר נופש פסטורלי ונעים במיוחד.

לא סתם זו נחשבת מכללת תל חי לאחת המכללות המבוקשות והאהובות על סטודנטים שמגיעים ללמוד בה מכל רחבי הארץ. מכללת תל חי חורטת על דגלה חינוך למצוינות, יוזמה ועשייה חברתית. במקום מתקיימת פעילות חברתית גדולה, אירועי תרבות, פעילויות ועשייה למען איכות הסביבה ועוד. סביבת הלימוד חדשנית ומתקדמת והסטודנטים בתל חי מדווחים על תקופה משמעותית של רכישת השכלה לצד חוויה סטודנטיאלית עשירה.
מסלולי לימוד
גלריית תמונות ווידאו
מידע נוסף
מה לומדים? הנה כמה מממסלולי הלימוד הפופולרים בתל חי
במכללת תל חי ישנן שתי פקולטות עיקריות: מדעים וטכנולוגיה ומדעי הרוח והחברה. מסלולי הלימוד האטרקטיביים במכללה כוללים: לימודי תואר בחינוך, מדעי החי, מדעי התזונה, כלכלה וניהול, עבודה סוציאלית, פסיכולוגיה, משאבי אנוש ומסלולים נוספים. בנוסף לפקולטות שציינו יש גם מסלולי לימוד לתואר שני בניהם תמצאו תואר שני בעבודה סוציאלית, טיפול באמצעות אמנויות או דרמה, תואר שני בפסיכולוגיה חינוכית ועוד.

לא רק לימודי תואר! יש גם יחידה ללימודי חוץ מעשירים
על אף שמכללת תל חי ידועה בזכות מסלולי הלימוד לתואר שיש בה, היא מצטיינת גם בלימודי חוץ. המכללה מקיימת תכנית של לימודי מכינות לתארים, מסלולי לימוד להנדסאים בתחומים שונים, בי"ס ללימודי ניהול ופיתוח אישי, מרכז להכשרת מטפלים, מרכז ללימודי פנאי והעשרה ועוד. המכללה מהווה יעד לתושבי הגליל (ואיזורים נוספים בארץ) שמחפשים לימודים מעשירים בסביבת לימודים חדשנית ומתקדמת.

נוף מרהיב, מרחבים פתוחים ומגוון אפשרויות תעסוקה ומגורים לסטודנטים
איך נשמע לכם לצאת להפסקה ולהשקיף על החרמון המושלג? לקפוץ אחרי הלימודים לשכשוך בחצבאני או בנחל דן? לנשום אוויר נקי? אין ספק שאחד היתרונות הגדולים של תל חי הוא סביבת הלימודים הפסטורלית. מי שאינו מהאזור יזכה לאווירה שכל כולה טבע ונוף בכל שנות הלימוד. ישנן לא מעט אפשרויות מגורים בקרית שמונה ובקיבוצי האיזור וישנם גם מעונות מסובסדים לסטודנטים. גם מבחינת אפשרויות התעסוקה תוכלו למצוא מגוון משרות סטודנט באיזור שיאפשרו לכם לשלב בין לימודים לפרנסה באופן מוצלח ביותר.
כתובות, מפות ודרכי הגעה