עזריאלי - מכללה אקדמית להנדסה

עזריאלי - מכללה אקדמית להנדסה

המכללה האקדמית עזריאלי בירושלים שמה לה למטרה לתת מענה לביקוש הגדל למקצועות ההייטק והטכנולוגיה ומציעה מגוון מסלולי לימוד חדשנים שמעודכנים לדרישות בשוק העבודה.

שוק העבודה עובר שינויים והתפתחויות כל הזמן, אבל מקצועות ההנדסה נשארים יציבים ברמות הביקוש אליהם. לא רק שהביקוש למהנדסים הוא גדול כבר עשרות שנים, אפשר לראות כיצד הוא רק הולך וגובר ככל שמתפתחת הטכנולוגיה. לימודי תואר בהנדסה אינם קלים, ולא כולם מצליחים לסיים אותם, ולכן חשובה ההחלטה איפה ללמוד הנדסה. מכללת  עזריאלי בירושלים מספקת לסטודנטים את כל התנאים הדרושים כדי להצליח בלימודים ואחריהם על ידי תכנית לימודים מגוונת, ליווי מקצועי ותמיכה נרחבת לאורך כל תקופת הלימודים. בוגרי תואר בהנדסה (כמעט בכל התחומים) נהנים משפע של אפשרויות תעסוקה מגוונות ומתגמלות במיוחד ועכשיו זו ההזדמנות שלכם להשתלב בעמדות מפתח בחברות מקומיות וגלובליות במשק.
מסלולי לימוד
גלריית תמונות ווידאו
מידע נוסף
מגוון מסלולי לימוד למקצועות ההנדסה
מכללת עזריאלי מציעה מסלולי לימוד לתואר ראשון ושני להכשרת מהנדסים בתחומים שונים. בין התארים שתוכלו ללמוד כאן תמצאו: מסלול הנדסת תעשייה וניהול, הנדסת חשמל, הנדסת מכונות, מדעי המחשב, הנדסת חומרים ומסלולים נוספים. המכללה מציעה תכנית ייחודית ללימודי תואר שני בהנדסת תוכנה ויזמות טכנולוגית לבוגרי תואר ראשון בהנדסה. בנוסף ישנן במכללה מכינות קדם אקדמיות שמטרתן לקדם את הסטודנטים ולספק להם את הכלים והידע הדרושים שישפרו את סיכוייהם להתקבל ללימודי תואר ראשון בהנדסה.

סטנדרטים אקדמיים גבוהים במיוחד
על אף שהמכללה ממוקמת בירושלים היא מושכת אליה סטודנטים מאיזורים שונים בארץ שמגיעים אליה בזכות הרמה האקדמית הגבוהה שלה. מכללת עזריאלי ממוקמת בשורה הראשונה של המוסדות האקדמאים להכשרת הנדסאים והיא נדרשת לעמוד בסטנדרטים גבוהים במיוחד. החל מ-1999, השנה בה הוקמה, שומרת מכללת עזריאלי על רמת לימודים גבוהה במיוחד שמוכיחה את עצמה פעם אחר פעם.

סביבה לימודית חדשנית וסגל מרצים מוביל
מעבר לתכנית לימודים חדשנית, מכללת עזריאלי מציעה סביבה לימודית מתקדמת שכוללת כיתות לימוד ומעבדות תרגול שמצוידות באמצעים טכנולוגיים חדישים. התשתית הלימודית הזו מאפשרת לסטודנטים להתמקצע בתחומם בצורה איכותית שמדמה באופן מדויק את העבודה שמצפה להם בשטח. סגל המרצים במכללת עזריאלי מורכב מאנשי מפתח בתעשייה, חברי סגל בכירים מהאוניברסיטה העברית בירושלים וצוות מרצים שמלווה את הסטודנטים כל הדרך להצלחה. הבוגרים של עזריאלי משתלבים בחברות גדולות במשק ומהווים תשתית אנושית מקצועית ואיכותית בתעשייה ובטכנולוגיה.
כתובות, מפות ודרכי הגעה