המרכז האקדמי שערי מדע ומשפט

המרכז האקדמי שערי מדע ומשפט

מוסד לימודים מוביל עם הכשרה מעשית יישומית בתחום המשפט. סגל מרצים מוביל

ישנם המון אופציות לימוד בארץ אך אין ספק שבין האופציות הנפוצות ביותר זוכה המקצוע משפטים במקום מכובד. עריכת דין היא דרך מצוינת להתברג בתפקידים רבים בשוק העבודה ויש מקום אחד אשר נותר דגש חשוב וסיסטמתי על הכל המקצועות אבל במיוחד על עולם המשפטים. המקום הוא המרכז האקדמי שערי מדע ומשפט.
מסלולי לימוד
גלריית תמונות ווידאו
מידע נוסף
המשפטים הוא הנושא החם תמיד בכל הקשור לתואר בימינו. אם כבר ללמוד אותו, אז למה שלא תלמדו אותו במקום עם וותק של 25 שנים בתחום? המרכז האקדמי שערי משפט ומדע - זה הדבר האמיתי

משפטים תואר ראשון
החלטתם על מקצוע אך אתם עדיין אתם מתלבטים בין מקומות הלימוד השונים בהן תלמדו את התואר? מצאנו עבורך מקום איכותי שלא משתווה לשום מקום אחר שהכרת. אחד מן מקצועות הלימוד המבוקשים ביותר הוא כמובן תחום המשפטים/ עריכת דין. ב-המרכז האקדמי למדע ומשפט אתם תזכו ללמוד בנחת לתואר אשר ימקצע אתכם ו-יהפוך אתכם למאסטרים בעולם המשפטים. אתם תהיו מבוקשים על ידי מוסדות, ארגונים צבאים, משטרתיים ועוד ארגונים רבים אשר ירצו אתכם לצידם. ב-המרכז האקדמי שערי משפט ומדע תוכלו לבחור בין מגוון אופציות למידה כמו LL.B במשפטים B.A בחשבונאות, B.A במדעי הבריאות ועוד.

מרכז אקדמי אשר מתמחה במשפטים
אתם בתור חיילים משוחררים, סטודנטים עם תואר ראשון או כאלו אשר מעוניינים ללמוד את מקצוע המשפטים לעומק, תעדיפו מוסד לימודי אשר התמחותו היא ביחוד עולם המשפטים ונושא זה הוא בין המרכזיים אם לא הכי מרכזי שם. ניתן ללמוד שם משפטים אך לא רק, אלא גם חשבונאות ברמה גבוהה, מנהל מערכות, בריאות ועוד. מתן דגש על מקצוע זה, ידאג שאתם תצאו מאסטרים בתחום. תואר מוסמך במשפטים הוא הדבר אשר מעניין אתכם? המרכז האקדמי שערי מדע ומשפט יתן לכם את מה שאתם רוצים.

מרכזים אקדמיים מוכרים המרכז
אין צורך במסע מפרך ונדידה לאזור הדרום או הצפון בשביל לימודיך! זהו תהליך בהחלט קשה לשכור דירה ולעזוב את הבית בגלל הלימודים אשר רחוקים ממך. כעת יש לך, תושב המרכז את האפשרות ללמוד קרוב לבית וכך גם לשלב עבודה עם לימודים. ב-"מרכז האקדמי שערי מדע ומשפט" אתם תוכלו ללמוד קרוב לביתכם במרכז מכיוון שהוא ממוקם בהוד השרון, מאז 1995 על ידי עמותה של אנשי ציבור איכותיים בנושא משפט, חשבונאות ועוד. 25 שנות ותק, אין ספק - אתם נמצאים במקום הנכון.
כתובות, מפות ודרכי הגעה