המכללה האקדמית הדסה

המכללה האקדמית הדסה

המכללה המובילה בירושלים מזמינה אתכם לבחור מסלול אקדמי מתוך מגוון אפשרויות. שירותי תמיכה וסיוע לסטודנטים זכאים

למצוא את המקום המתאים ללימודים זו מטלה לא קלה. תנו לנו לעזור לכם ולדבר אתכם על מקום שיתן מענה לרוב הצרכים שלכם אם לא לכולם. המכללה האקדמית הדסה אשר נמצאת בירושלים.
מסלולי לימוד
גלריית תמונות ווידאו
מידע נוסף
אתם כבר לא צריכים להתלבט בבחירת מקום ללימודים אקדמיים בירושלים. אם אתם מחפשים מקום עם יחס אישי חם, שירותי קמפוס מגוונים והמון תמיכה, המכללה האקדמית הדסה אשר ממוקמת בירושלים כן בשבילכם!

מכללה שמשלבת מכינה
היי אתם! כל הכבוד שעשיתם את הדבר הנכון והתחלתם בחיפוש מקום לימוד טוב עבורכם במקום להיזרק בבית על הספה מול משחקי הכס או משהו כזה. אחד מהדברים היותר מבוקשים בתחום הלימודים האקדמיים היום הוא נושא המכינה. מכינה היא בעצם תנאי של המוסד הלימודי שדורש מכם לפני שהוא מכניס אתכם אליו. זוהי בעצם תקופת זמן בה אתם תלמדו ותעברו מבחנים וכל זאת בשביל למדוד את יכולתכם. אם אתם מחפשים מקום שיש בו גם לימודי מכינה, גם לימודי מכללה לתואר וגם מקום מוכר מאוד בארץ, המכללה האקדמית הדסה היא הפתרון המובהק עבורכם! ב-מכללה האקדמית הדסה אתם תזכו ליחס אישי, מגוון עצום של קורסים ונושאי לימוד המתאימים במיוחד לכם.

מכללה עם לימודי תעודה
לא כולם מעוניים לעשות תואר במכללות. אם אתם מאלו שמעדיפים לימודי תעודה פרקטיים אשר יתעלו אתכם ישירות אל עבודה מצליחה, אם אתם מתעניינים בנושא לגליזציה וצמחי מרפא, במכללת האקדמית הדסה אתם תמצאו לימודי תעודה על קנאביס רפואי. נושא שתמיד נמצא בהכרה מלאה וכולם מדברים עליו במיוחד משנת 2010 בישראל שבשנה זו החלה עלייה אדירה של ידע בתחום.

מכללה עם שירותי קמפוס מגוונים
אין ספק שמגוון הוא הפקטור המרכזי בימינו. ישנם המון סוגי מכללות בארץ אך במכללה האקדמית הדסה ש-בירושלים, אתם תוכלו למצוא קפיטריה עם מגוון עצום, שירותי קמפוס של רפואת עיניים, ספרייה, מרפאת שמיעה, עמדות רבות של מחשב ומערכות מידע, עמדות סריקה, צילום ואפילו הדפסה. הכל נמצא במקום אחד. מסודר יותר, מגוון יותר, קל יותר.
כתובות, מפות ודרכי הגעה