באנר יועץ לימודים


תואר ראשון תואר שני פסיכומטרי מכינה ובגרות הנדסאים קורסים מכללות לימודי ערב
פורטל לימודים

לימודים   »  HIGH Q- התוצאות מדברות בפסיכומטרי ובבגרות
HIGH Q- התוצאות מדברות בפסיכומטרי ובבגרות

HIGH Q- התוצאות מדברות בפסיכומטרי ובבגרות

28 שנים ו-250 אלף תלמידים.


מיקום בארץ: סניפים ברחבי הארץ!

High-Q הינה חברה בינלאומית, עם למעלה מ-250,000 תלמידים מרוצים לאורך השנים ולמעלה מארבעים סניפים ברחבי ישראל.

High-Q עורכת קורסי הכנה לבחינה הפסיכומטרית, לבחינות הבגרות ול-GMAT.

High-Q מובילה בתחום טכנולוגית ההוראה העולמית. היא משתמשת בשיטות לימוד ייחודיות ומתקדמות ביותר בכדי להפוך את הלמידה לקלה ואפקטיבית ולאפשר מיצוי מרבי של הפוטנציאל של כל תלמיד. השילוב האידיאלי של מורים מעולים, לימוד אינטנסיבי בכיתות קטנות, לימוד משלים באינטרנט, ייעוץ והדרכה אישית לכל תלמיד ותוכנית לימוד חדשנית ומקיפה, מבטיח הכנה מושלמת לבחינות!.

סדנת החיבור: הסדנא הייחודית שלנו מהווה פתרון מושלם לשינויים בבחינה הפסיכומטרית, הסדנא פותחה ע"י הצוות הפדגוגי ומחלקת המחקר והפיתוח של החברה, על מנת לתת מענה לשינויים שנעשו לאחרונה בבחינה הפסיכומטרית, להקנות כלים ייחודים לכתיבת חיבור מנצח ולפתח את יכולות הכתיבה היוצרת והאקדמית של התלמידים.

שיעורי Lessons On Demand) L.O.D): החידוש האחרון והבלעדי לתלמידי HIGH-Q.
כל השיעורים הפרונטליים בזמינות מיידית, בכל זמן ובכל שעה דרך אתר האינטרנט.

כיתת 750: כיתה הנותנת מענה לתלמידים חזקים הזקוקים לציון גבוה מאד בפסיכומטרי.

מעקב אישי מותאם אישית לכל תלמיד: המורה בכיתה מתאים אישית את התרגול הדרוש לכל תלמיד לפי הישגיו, וכן מקבל תמונת מצב לגבי הכיתה כולה. המערכת הממוחשבת של HIGH-Q מאפשרת ניתוח של הסימולציות ושיעורי הבית, וכך יכול המורה להתאים את תוכנית התרגול לכל תלמיד לפי הישגיו.

מורים: חתירתה של HIGH-Q למצוינות באה לידי ביטוי באיכות המורים שלה, הידועים כמורים הטובים ביותר בתחום. כל מורה נבחר בקפידה על-פי נתוניו האישיים ועליו לעבור בהצלחה הכשרה ייחודית הכוללת מאות שעות תרגול והוראה.

לימוד בקבוצות קטנות: כיתות קטנות הן הבסיס ללמידה יעילה ונכונה והן מבטיחות יחס אישי לכל תלמיד ותלמיד.

HIGH-Q מחוייבת להצלחתו של כל אחד מתלמידיה. השילוב של אמצעי העזר וההוראה היחודיים שלנו ואיכותם הגבוהה של המורים, מבטיחים הצלחה בבחינה.

ועכשיו, אנחנו קרובים יותר מתמיד...

סניפי HIGH-Q ברחבי הארץ:

♦ תל אביב ♦ ירושלים ♦ ראשון לציון ♦ חיפה ♦ קריון ♦ באר שבע ♦ פתח תקוה ♦ נתניה ♦ הצומת ♦ רמה"ש ♦ רחובות ♦ נהרייה ♦ אשדוד ♦ חולון ♦ קרית טבעון ♦ חדרה ♦ עפולה ♦ להבים ♦ אשקלון ♦ כרכור ♦ גבעתיים ♦ מעלה אדומים ♦ עומר ♦ מבשרת ♦ כרמיאל ♦ דימונה ♦ טבריה ♦ טירה ♦ נצרת עילית ♦ בית שמש ♦ גליל ♦ מודיעין ♦ קריית אונו ♦ יבנה ♦ זיכרון יעקב ♦ באר טוביה ♦ אפרת ♦ שוהם ♦ צורן ♦ בת ים ♦ בית שאן.

 


צור קשר עם מוסד הלימודים
מלא פרטיך ונציג המוסד "HIGH Q- התוצאות מדברות בפסיכומטרי ובבגרות" יחזור אליך בהקדם:

שם פרטי *


שם משפחה *


כתובת *


עיר *


טלפון *


מייל *

כל הזכויות שמורות © Gostudy לימודים  שימושון   אודות   דרושים   פרסמו אצלנו   תנאי שימוש   מפת האתר אינטרנט פולפאוור אינטרנט פולפאוור בניית אתרים

פורטל Gostudy לימודים - אתר המאגד את כל מוסדות הלימוד הקיימים היום בארץ בכל תחומי הלימוד כגון: תואר ראשון, תואר שני, פסיכומטרי, בגרות, מכינה קדם אקדמית, הנדסאים, לימודי שוק ההון, לימודי שפות וקורסים נוספים כגון: מנהל עסקים, כלכלה, משפטים, חינוך והוראה, מדעי המחשב, הנדסאי תעשיה וניהול, הנדסאי מחשבים, פסיכומטרי, מכינה ובגרות וקורסים שונים.

כאן תמצאו את כל המידע הדרוש לבחירת מוסד לימודים